Як позбутися від алергічного кашлю.

Причиною виникнення кашлю може бути будь-яке з численних захворювань. Сухий, неприємний, дратівливий горло алергічний кашель - відповідна реакції організму на який-небудь алерген. Поставтеся до такого кашлю серйозно, адже сам по собі він припиняється дуже рідко.
Інструкція
1
Як правило, алергічний кашель часто супроводжується ринітом або алергічним кон'юнктивітом. В нічний час кашель посилюється через активізацію блукаючого нерва, який відповідальний за прояви бронхоспазму. Щоб позбутися такого кашлю , обов'язково проконсультуйтеся у лікаря-алерголога. Спеціаліст проведе тест на чутливість до різних алергенів, який допоможе виявити причину його виникнення. Уникаючи контакту з подразниками, ви зможете перемогти алергію, а разом з нею і її симптом - кашель. Спираючись на результати тесту, лікар підбере необхідні антигістамінні препарати. Як невідкладну допомогу він може призначити інгалятори, склад яких включає в себе бронхорасширяющие речовини.
2
Для боротьби з алергією зараз застосовують Аллергенспеціфіческая імунотерапію. Лікування полягає в тому, що пацієнтові малими дозами вводять алерген, поступово привчаючи до нього імунну систему хворого. Така своєрідне щеплення призводить до того, що з часом організм хворого перестає реагувати на подразник. Врахуйте тільки, що така терапія проводиться протягом досить тривалого періоду часу - не менше двох років.
3
Для лікування алергічного кашлю використовуйте всі ті ж кошти, які взагалі рекомендують алергікам. До них відносяться: щоденне вологе прибирання; регулярне провітрювання квартири; мінімум предметів побуту, що накопичують пил (килимів, важких штор, пір'яних подушок і пр.). Придбайте зволожувач повітря, його використання дозволяє значно полегшити стан хворого алергією. Якщо гостру алергічну реакцію у вас викликає слина і шерсть домашніх тварин, то, на жаль, правильне рішення - розлучитися з улюбленим вихованцем.
Зверніть увагу
Найкраще для лікування алергії вибирати антигістамінні препарати другого покоління (Кларитин, Зодак, Кестин, Цетрин) і третього (Зіртек, Еріус, Телфаст). Зараз в аптеках ці кошти відпускають і без рецепта лікаря, але все-таки порадитися з фахівцем варто. Зробити це необхідно і для того, щоб виключити більш серйозні захворювання, наслідком яких також може бути поява кашлю, наприклад, бронхіт або астму.