Як перевести книгу в Ворд.

Книги завжди були для людини предметом мудрості. Давним-давно, книги були інструментом для залишення після себе хоч якоїсь історії або інформації. Якими книги тільки не були, все почалося ще з глиняних табличок, які один за одним змінювалися пергаментом, папірусом, берестом і папером. І на цьому розвиток книг не зупинялося. В наші дні вже більшість людей використовують для прочитання так звані «електронні книги».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - фотоапарат або сканер
  • - спеціальна програма
Інструкція
1
Всього в кілька кроків можна перевести улюблену книгу з «паперової в палітурці» в друкований текст на комп'ютері. Для того щоб книгу можна було не просто перевести в електронний текст, але і зручно відкривати на будь-якому комп'ютері, найкраще підійде формат Doc, який відкривається багатьма текстовими редакторами, включаючи всіма улюблений Word.
2
В першу чергу необхідно скопіювати сторінки шляхом сканування або фотографування. В цьому випадку одразу виходять електронні версії сторінок, але поки в форматі стислих знімків Jpg. Можна, звичайно, залишити і так, їх буде досить зручно «перегортати», але ось тривалий час читати текст в такому випадку буде не дуже приємно і корисно для очей.
3
Щоб з знімка зробити звичайний текст, його необхідно розпізнати. Це прекрасно робиться за допомогою спеціальних програм, одну з яких необхідно мати на комп'ютері або встановити її. Одними з найвідоміших є Файн Рідер (Fine Reader) і CuneiForm.
4
Далі програма запускається і сканує текст на отриманих знімках, після чого запускається процес розпізнавання тексту.
5
Щойно програма створить текст з Jpg файлу, його можна буде зберегти в різних текстових форматах, включаючи і формат Doc. Таким чином, легко отримати файл з книгою в електронному вигляді.
Корисна порада
Після цього, при бажанні, можна перевести цей формат в будь-який зручний для створення електронної книги в повному обсязі, будь то Pdf, DjVu, Rtf, Fb2 та інші. Щоб зробити це, знадобиться будь-який відповідний конвертер для даних типів форматів. Перед конвертацією перевірте текст, збудуйте його і картинки відповідно до книгою, якщо це необхідно, і створіть свою копію електронної книги. Також можна робити конвертування і в зворотному напрямку з вищеперелічених форматів в Doc для читання в Word'е.