Як позбутися прищів у підлітків. Як лікувати прищі на обличчі у підлітків.

Прищі у підлітків - одна з найпоширеніших проблем. Чи варто говорити, скільки незручностей доставляють вони тінейджерам? Акне є причиною стресів і невпевненості в собі. У підлітків их прищів досить багато причин, але головне - вилікувати акне цілком можливо. Від вас потрібні наполегливість і уважність - і незабаром ви зможете стати володарем хорошої і красивої шкіри.
Інструкція
1
В перехідному віці частенько виникають так звані гормональні бурі - організм дорослішає, змінюється і намагається "налаштуватися" на вироблення необхідного кількість як жіночих, так і чоловічих гормонів. У більшості випадків все, що варто робити - це почекати пару років, і гормональний фон налагодиться саме собою. Але у дівчат іноді виникають супутні захворювання - наприклад, полікістоз яєчників, при якому порушується вироблення гормонів і який може вимагати коригуючого лікування. Призначає його тільки лікар-ендокринолог, якого обов'язково відвідати кожному підлітку, щоб перевірити співвідношення гормонів і загальний процес статевого розвитку.
2
Вживайте достатню кількість води, не менше, ніж 7-8 склянок на день. Простий і дуже дешевий спосіб, чи не так? І притому один з найефективніших - вода виганяє токсини, забезпечуючи рівний і красивий колір обличчя. Чорних крапок і прищів стане куди менше.
3
Очищайте шкіру кожен день, видаляйте весь макіяж, потім тонізуючий і зволожує її. Не лінуйтеся раз-два в тиждень робити маски і отшелушивать шкіру. Також вам явно варто з усією відповідальністю підійти до вибору косметики - незважаючи на те, що ваша шкіра проблемна і жирна, вона надзвичайно чутлива просто в силу юності, тому багато засоби вам не підходять. Вибирайте легкі і некомедогенние гелі та креми з натуральними екстрактами - так ви збережете свою шкіру чистою і юної довгий час.
4
Навіть незважаючи на велике навантаження і активну навчання, намагайтеся харчуватися правильно, перекушувати НЕ чіпсами, а, наприклад, фруктами або горіхами - погане харчування і порушене травлення надзвичайно посилюють і без того проблемну шкіру.
5
Вельми важливо позбутися шкідливої звички чіпати обличчя руками, таким чином ви активно розносите інфекцію і заважаєте загоєнню мікроранок - звідси значне погіршення і без того далеких від ідеалу справ, а також дуже довго не проходять рубці і шрами. Постарайтеся заспокоїтися і не чіпати обличчя - адже основною причиною цієї звички є нерви.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RL-DRBzlIgY
Зверніть увагу
Питання як позбутися підліткових прищів, хвилює багатьох, але дати на нього професійну відповідь можуть лише фахівці. Підліткові прищі можуть стати не простою проблемою, а справжнім кошмаром, але як кажуть, з будь-якої ситуації є вихід. Для того щоб завжди мати чисту і красиву шкіру необхідно ретельно дотримуватися гігієни тіла.
Корисна порада
Поява підліткових прищів пов'язано зі статевими гормонами, надлишок андрогенів впливає на сальні залози, вони починають продукувати занадто багато шкірного сала, в результаті пори забиваються, запалюються і з'являються всім знайомі і ненависні прищики. Багато підлітків переживають, що їх шкіра дуже занедбана, як позбутися підліткових прищів в цьому випадку?