Як виступати на ТБ.

Люди звикли бачити на екранах телевізорів впевнених в собі, привабливих ведучих. Якщо вам належить з'явитися по ту сторону екрану, варто визначитися, як себе краще вести, як говорити і що вдягнути.
Інструкція
1
Постарайтеся бути самим собою. Телекамери можуть змусити нервувати людини, не звиклої виступати перед широкою публікою. Ваше хвилювання значно посилиться, якщо ви будете намагатися здатися не тим, ким є насправді. А глядачі обов'язково це помітять. Тому, чим менше у вас буде приводів для занепокоєння, тим краще. Не брешіть, бо будь-яка фальш легко розпізнається глядачем.
2
Слідкуйте за своєю вимовою і промовою. Її темп не повинен бути занадто швидким, але, в той же час, не варто і розтягувати слова. Особливу увагу приділіть своїй жестикуляції. Вона теж повинна бути помірною, щоб ваш виступ виглядало жваво і природно.
3
Виражайтеся гранично ясно і чітко. Відмовтеся від використання довгих і складних речень. По-перше, вони можуть важко сприйматися на слух, а по-друге, ви випадково можете щось переплутати або затнутися. Звичайно, це не страшно, але краще уникати таких моментів. Також краще заздалегідь підготувати відповіді на можливі запитання, щоб відчувати себе більш впевнено.
4
Будьте доброзичливі, не думайте, що ведучий або інтерв'юер хоче загнати вас в кут. На всі питання відповідайте по можливості коротко і по справі, т.к. не все, сказане вами, піде в ефір.
5
Не бійтеся перепитати, якщо вам не зрозумілий питання. Якщо ж ви не хочете відповідати, поясніть, чим обумовлено ваша поведінка, чому ви не бажаєте зачіпати дану тему.
6
Збираючись на зйомки, надіньте що-небудь відповідне нагоди. Відмовтеся від кричущих кольорів. Краще уникати одягу чорного і білого тонів, а також малюнків в смужку. Якщо ви одягаєте брюки, зверніть увагу на те, що шкарпетки повинні закривати весь простір між черевиками і краєм брюк. Більшою мірою це стосується, звичайно, чоловіків.
Зверніть увагу
Умійте вчасно зупинятися. Не варто говорити нічого зайвого, якщо вас про це не просять.