Як в Фотошопі зробити трафарет.

Одним із прийомів художньої обробки цифрових зображень є їх стилізація. До популярних типам даного виду обробки можна віднести стилізацію під трафарет . Її можна виконати в редакторі растрової графіки Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - встановлений Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, з якого буде робитися трафарет , в Adobe Photoshop. Скористайтеся пунктом "Open ..." меню File або натисніть Ctrl + O. Також можна просто перенести мишею потрібний файл з провідника або іншого файлового менеджера у вікно додатка.
2
Почніть підготовку зображення до перетворення. Здійсніть його кадрування, якщо це необхідно. Використовуючи інструмент Crop Tool, виділіть потрібну область. Виберіть інший інструмент. Натисніть кнопку Apply у вікні.
3
Якщо трафарет повинен бути чорно-білим, перетворіть зображення до відтінків сірого кольору. Виберіть в меню пункти Image, Adjustments і Desaturate або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + U.
4
Змініть тип поточного шару. Розгорніть розділ Layer головного меню, виділіть пункт New, виберіть "Layer From Background ...". Натисніть кнопку OK в діалозі New Layer.
5
Якщо об'єкт, який повинен бути стилізований під трафарет , розташований на неоднорідному або надміру темному тлі, приступите до його заміни. Створіть навколо об'єкта область виділення. Де можливо використовуйте інструменти типу Lasso, застосовуйте Quick Selection Tool і Magic Wand Tool. Скорегуйте виділення в режимі швидкої маски.
6
Замініть фон. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + I або виберіть пункт Inverse в меню Select для инвертирования виділення. Натисніть клавішу Del або виберіть Clear в меню Edit. Натисніть Ctrl + D для зняття виділення. Створіть новий шар, натиснувши Ctrl + Shift + N. Перемістіть його нижче шару з зображенням і залийте потрібним кольором за допомогою Paint Bucket Tool. Виберіть в меню пункти Layer і Merge Visible для суміщення шарів.
7
Зробіть трафарет з зображення. В меню виберіть Filter, Artistic, "Cutout ...". Відкриється вікно настройки фільтра. Змініть значення параметрів Number of Levels, Edge Simplicity і Edge Fidelity. Перший з них визначає кількість кольорів в трафарет е, два інших - точність апроксимації. Контролюйте ступінь ефекту від застосування фільтра в панелі попереднього перегляду. Після досягнення необхідного результату натисніть кнопку OK.
8
Перегляньте вийшло зображення. При необхідності скоректуйте його інструментами малювання. Наприклад, можна прибрати нерівності на кордонах поділу областей, заповнених різним кольором, за допомогою круглих кистей з грубими краями.
9
Збережіть результат перетворення. В меню File виберіть пункт "Save As ...". Також можна скористатися пунктом "Save for Web & Devices ...", якщо потрібно додатково оптимізувати зображення.