Як змінити пароль в поштовій скриньці. Як поміняти пароль в яндекс поштою.

Коли останній раз ви писали лист? Брали чистий аркуш паперу і ручку, сідали за стіл, запалювали світло і писали, а потім купували конверт і відправляли його на пошті? Швидше за все, дуже і дуже давно. Зараз на зміну письмовим принадлежностям прийшли комп'ютер та інтернет. Відстань нічого не означає - листи доставляються миттєво. А як справи з безпекою вашої кореспонденції? Ви здивуєтеся, але конфіденційність вашої переписки безпосередньо залежить від вас. Переважна більшість пересічних користувачів всесвітньої павутини, обзавівшись власним, хоч і віртуальним, але все ж справжнісіньким поштовим ящиком, абсолютно забувають про таку важливу процедуру, як періодична зміна пароля для доступу до почте.Спеціалісти радять не рідше, ніж раз на кілька місяців міняти пароль , використовуваний для доступу до своєї поштової скриньки. Це потрібно робити для того, щоб зловмисники не отримали доступ до вашої особистої документації. Отже, поміняємо пароль на «Яндекс поштою».
Інструкція
1
Для початку вам потрібно увійти у свою поштову скриньку звичайним чином. Відкриється головна сторінка вашої електронної пошти.
2
Тепер у правому верхньому куті відшукайте пункт меню - «настройки» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Після цього ви потрапите на сторінку налаштувань.
3
На сторіночці налаштувань вашого персонального електронного поштового ящика виберіть пункт меню «Безпека».
4
У меню, налаштувань безпеки необхідно клікнути на виділене синім кольором словосполучення «змінити пароль ».
5
Тепер ви перебуваєте на вкладці зміни пароля. Тут вам буде запропоновано ввести старий пароль , а потім новий. Причому, для того щоб виключити можливу помилку, новий пароль потрібно вводити два рази.
6
Далі в самому низу сторінки належить ввести декілька символів. Це робиться для захисту від роботів. Якщо ви не можете прочитати пропоновані цифри і букви, картинку можна оновити.
Зверніть увагу
При виборі нового пароля без коду нього дату свого дня народження, а також номер свого будинку або квартири, назв міста чи вулиці, номер свого паспорта та інші стосовно вас назви та дати. Не робіть пароль занадто коротким. Чи не складайте код доступу, використовуючи "сусідять" клавіші, наприклад "qwerty" або "234567".
Корисна порада
До складу нового пароля включайте як заголовні, так і малі літери, а також поряд з текстовими символами використовуйте цифри, паролі складені таким чином найбільш надійні.