Як швидко розкрутити групу. Як розкрутити занедбану групу в контакті.

Чисельність користувачів «ВКонтакте» порівнянна з населенням цілої країни. І не дивно, що деякі групи в цій соціальній мережі здобули воістину приголомшуючу популярність, побивши рекорди відвідуваності багатьох популярних сайтів. Більш того, створити і розкрутити групу «ВКонтакте» часом набагато легше, ніж автономний сайт. От тільки не кожному вдається швидко набрати відвідуваність і число передплатників у своїй спільноті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - доступ до аккаунту «ВКонтакте», на який зареєстрована група.
Інструкція
1
Визначте цільову аудиторію для вашої групи. Аудіокниги по бізнесу навряд чи зацікавлять школярок 14-15 років, а групи з «ванільними» цитатами і статусами навряд чи приваблять дорослих людей. Основна помилка адміністраторів спільнот полягає в тому, що вони просувають групи не в своєму сегменті соціальної мережі.
2
Регулярно оновлюйте групу , додаючи унікальний і цікавий користувачам контент. Чим частіше ви будете додавати пости на стіну, тим лояльніше ставитимуться користувачі до вашої групи. А цікаві пости цілком можуть бути відправлені на стіну користувачеві за допомогою функції «Розповісти друзям», що приверне в групу додатковий потік відвідувачів.
3
Перш ніж рекламувати групу , створіть усередині неї штучну активність. Зареєструйте або купіть 10-20 «фейкових» акаунтів, додайте їх в групу і розвивайте з них обговорення, коментуйте записи і ставте «Мені подобається». Живі користувачі дуже неактивно додаються в «мертві» групи, але побачивши «живу» активність на стіні, додаються, не роздумуючи.
4
Заженіть в групу акаунти-боти, не більше 1000 штук. Середньостатистичний користувач «ВКонтакте», потрапивши в потрібну йому групу , в першу чергу дивиться на число учасників. Якщо їх мало, то користувач, швидше за все, піде з вашої групи в пошуках більш населеного спільноти, вважаючи її несерйозною або занедбаної. Замовити вступ ботів в вашу групу можна на форумі Antichat в розділі «Купівля, продаж та послуги в соц.сетях». Обійдеться це приблизно в 100-200 рублів, залежно від якості акаунтів.
5
Починайте активно розкручувати вашу групу . Найефективніший, але досить дорогий метод - замовлення контекстної реклами від «ВКонтакте». При створенні рекламної кампанії ви повинні будете придумати заманює текст оголошення, який відображатиме тематику групи, завантажити картинку і призначити ціну переходу по вашому посиланню. Чим вища ціна кліка, тим більше відвідувачів за одиницю часу ви отримаєте. А якщо ви розкручуєте дійсно цікаву і якісну групу , то відвідувачі будуть перетворюватися в учасників.
Зверніть увагу
Не переборщити з ботами. Ваша група може виявитися забаненних адміністрацією «ВКонтакте», якщо число ботів буде порівняти з кількістю реальних учасників. Тому, після того, як в групу вступить хоча б 3000-5000 реальних людей, почистіть склад і видаліть всіх учасників з сіркою собакою на аватарі.
Корисна порада
Чи не застосовуйте спам в якості методу розкрутки групи. Користувачі можуть поскаржитися адміністрації на ваше обридле оголошення, і група автоматичний буде заблокована.