Як в Скайпі відключити камеру. Як через скайп дзвонити через звичайну відеокамеру.

Skype дозволяє спілкуватися на будь-якій відстані. При цьому існує можливість писати повідомлення, розмовляти і бачити співрозмовника. Але в деяких випадках зображення буває не потрібно. Саме тоді камеру краще відключити. Відключити її можна кількома способами.
Інструкція
1
Відкрийте діалог налаштування параметрів Skype. Для цього необхідно в основному вікні натиснути лівою кнопкою миші на пункті меню «Інструменти», і після цього вибрати підпункт «Налаштування». Ви побачите вікно з безліччю різних параметрів, які можна змінювати. Надалі, саме в цьому вікні ви можете зробити будь-які налаштування.
2
Натисніть в лівій частині вікна на пункт «Налаштування відео». Ви побачите невелике вікно, в якому буде показаний поточний вид з камери, її назва і кілька параметрів. Необхідно змінити лише два параметри: «Автоматичний прийом відео і демонстрація екрану» (в деяких версіях текст може відрізнятися, однак приблизний сенс залишається один і той же), переключивши його в положення «ні від кого», і параметр «Показ мого відео .. . »встановити в положення« нікому ». Тепер камера, підключена до вашого комп'ютера, використовуватися в скайпі не буде. Може вийде так, що у вас встановлена більш рання версія Skype, тоді процедура відключення буде дещо іншою.
3
Активуйте діалог налаштувань ще раз. У лівій частині замість пункту «Налаштування відео» буде знаходиться пункт «Відеопристрої» для недавно випущених версій Skype і «Налаштування зв'язку» для версій, випущених більше року тому. У першому випадку потрібно змінити ті ж параметри, що і у випадку з сучасною версією Skype (нагадування: текст може відрізнятися, але незначно), а в другому буде потрібно лише перемкнути параметр «Використовувати веб- камеру » у стан «не використовувати».
4
Вимикайте камеру під час дзвінка натисканням на іконку відеокамери, якщо потрібно здійснити аудіозвонок один або кілька разів, або певної групи осіб. Вимкнення камери при використанні діалогу налаштувань позбавляє можливості здійснювати відеодзвінки для всіх контактів, тоді як тимчасове або одноразове відключення дозволяє відновити наступні виклики з використанням веб-камери.