Як налаштувати відеокамеру в ноутбуці. настройка відеокмери на ноутбуці.

Основна маса сучасних мобільних комп'ютерів оснащена вбудованим пристроєм відеозахоплення. Перш ніж почати працювати з web-камерою, потрібно належним чином налаштувати це обладнання.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку підберіть драйвери для вбудованої web-камери. Їх наявність забезпечить стабільну і правильну роботу пристрою. Виконайте завантаження потрібних файлів з сайту розробників мобільного комп'ютера. Зазвичай посилання на дане ПО розміщені в меню «Центр завантажень».
2
Будьте дуже уважними при заповненні запропонованої форми. Скачайте саме ті файли, які призначені для роботи з даною моделлю ноутбука.
3
Виконайте інсталяцію завантажених драйверів. Для цього запустіть файл-додаток або скористайтеся меню «Диспетчер пристроїв».
4
Якщо ви використовували другий метод, переконайтеся в тому, що web-камера включена. В іншому випадку натисніть потрібне сполучення клавіш для активації даного пристрою.
5
Встановіть програму, за допомогою якої ви будете працювати з пристроєм відеозахоплення. Це може бути один з популярних месенджерів або будь-яка інша утиліта, яка не потребує підключення до інтернету.
6
Активуйте web-камеру і відкрийте встановлену програму. Візуально оціните зображення, яке передається на монітор. Змініть наступні характеристики камери: насиченість, контрастність, баланс білого, яскравість, чіткість. Активуйте автоматичне визначення рівня освітленості.
7
Перевірте якість роботи мікрофона. У тому випадку, якщо ви віддаєте перевагу використовувати вбудований пристрій, виконайте настройку рівня сигналу. Для цього відкрийте панель керування комп'ютера.
8
Виберіть меню «Управління звуковими пристроями». Перейдіть по посиланню «Зв'язок» і виберіть вбудований мікрофон. Відкрийте властивості цього пристрою, натиснувши відповідну кнопку.
9
У наступному вікні виберіть вкладку «Рівні». Налаштуйте рівень чутливості мікрофона. Активуйте параметр «Посилення», якщо в цьому є необхідність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R29dAL5LQY4