Як не зіпсувати зір за комп'ютером.

Робочий день за монітором комп'ютера, відпочинок в компанії монітора - все це самим негативним чином може позначитися на зорі. Щоб зберегти його на довгі роки, необхідно дотримуватися режиму праці та відпочинку, підтримувати і тренувати зір , використовувати безпечні монітори, що мають сертифікат відповідності.
Вам знадобиться
  • - вітаміни для очей;
  • - монітор з сертифікатом відповідності;
  • - раціональне харчування;
  • - гімнастика;
  • - спеціальні окуляри.
Інструкція
1
Купуючи новий монітор, ознайомтеся з гігієнічним висновком. У сертифікаті відповідності вказана вся інформація про проведений тестуванні. Найбезпечніші для зору монітори відповідають шведським технічним стандартам ТСО 95, 98, 99. Такий монітор буде максимально безпечним для вашого зору.
2
Дотримуйтесь відстань. Монітор повинен знаходитися на відстані витягнутої руки. Налаштуйте максимальну яскравість, контрастність і частоту оновлень, яка повинна відповідати 70Гц.
3
Щодня очищайте монітор спеціальними серветками або за допомогою тканини з мікрофібри і спрею, призначеного для комп'ютерів.
4
Освітлення повинне бути яскравим, але при цьому не варто ставити освітлювальні прилади в безпосередній близькості від комп'ютера.
5
Якщо ви відчуваєте, що очі втомлюються, червоніють, використовуйте при роботі за комп'ютером спеціальні окуляри. Вони максимально поглинають УФ-промені, знімають втому. Ціновий діапазон в магазинах оптики розкиданий від 700 до 2500 рублів.
6
Щогодини робіть невелику перерву. Відпочиньте, попийте чай або каву, зробіть п'ятихвилинну зарядку для очей. Підніміть очі вгору, відведіть в одну, іншу сторону, примружтеся, швидко поморгайте.
7
Не зловживайте судинозвужувальними краплями. Їх можна використовувати час від часу. Якщо очі червоніють, опухають, зверніться до окуліста. Вам призначать препарати, що сприяють зміцненню очей і зору: «Чорницю Форте», «Аевіт», «Окувайт Лютеин». Систематичний прийом бальзаму «Битнер» зміцнює судини і сприяє відновленню зору.
8
Тільки фармацевтичних препаратів для очей зовсім недостатньо. Правильно харчуйтеся, включіть в раціон свіжу моркву, оливкова олія, чорну смородину, журавлину, зелень, печінка тріски.
9
Комплексні заходи, спрямовані на захист зору і здоров'я очей, допоможуть вам довгий час мати відмінне зір .