Як підібрати фотоапарат.

Сьогодні, в епоху цифрової фотографії, майже у кожної людини є власний фотоапарат , і магазини пропонують величезний асортимент цифрової фототехніки різноманітних цінових категорій з самими різними характеристиками. Людина, яка вперше приходить в магазин вибрати фотоапарат , може розгубитися, побачивши такий широкий вибір техніки - тому в цій статті ми опишемо вам основні технічні критерії, на які потрібно звернути увагу при виборі камери.
Інструкція
1
Всі знають, що цифрові фотоапарат и мають певну кількість мегапікселів. Чим більше мегапікселів у камері - тим більше максимальний дозвіл і якість ваших фотографій. Насправді, якщо ви не збираєтеся друкувати фотографії, робити з них фотокниги і портрети великого формату, вам не обов'язково гнатися за найбільшою кількістю мегапікселів у камері. Для аматорського користування вам цілком вистачить восьми мегапікселів з урахуванням оптичного зума.
2
Ще одна характеристика, дуже важлива для обраній камери - це її матриця. Саме від матриці залежить якість готових кадрів, рівень передачі кольору, шумів, деталізацій, різкості, та інших параметрів.
3
Перевірте, чи можна в обраному фотоапарат е вручну регулювати рівень світлочутливості матриці (ISO). Купуйте лише той фотоапарат , в якому така регулювання мається, щоб в денний час чутливість стояла не вище 100, а у вечірній - не вище 300-400.
4
Багато в чому якість знімків залежить і від оптичної системи фотоапарат а. Уважно вивчіть тип об'єктива, який вбудований в вашу камеру, а також якість зума. Зум в камері обов'язково повинен бути оптичним, якщо ви хочете, щоб при збільшенні не знижувалися якість зображення. Цифровий зум, що знижує якість кадру, також може бути присутнім, але при наявності оптичного зума цифровим можна не користуватися. При наявності оптичного зума зверніть увагу на фокусна відстань об'єктива.
5
Залежно від того, з якою метою ви купуєте фотоапарат , підбирайте модель, підтримуючу потрібний вам формат файлів. Для любительської зйомки підійде камера, яка зберігає кадри в jpeg, а для більш професійної потрібен фотоапарат , який зберігає файли в tiff і raw.
6
Тип харчування камери вибирайте відповідно до своїх уподобань - це може бути як постійний акумулятор із прикладеним зарядним пристроєм, так і гніздо для змінних батарейок. У обох варіантів є свої недоліки і свої переваги.
7
К фотоапарат у при покупці ніколи не додається додаткової пам'яті, а вбудована досить мала, тому обов'язково придбайте карту пам'яті об'ємом не менше 1 Гб. Крім того, важливим елементом камери є зручний інтерфейс управління і досить великий ЖК-дисплей, на якому ви будете попередньо переглядати фотографії, а також вбудований спалах, яка повинна регулюватися по потужності і ступеня освітленості.