Як швидко заробити гроші підліткам.

Кишенькові гроші , зароблені власною працею, - мрія багатьох підлітків. Тільки де отримати свій капітал неповнолітньому людині без освіти та досвіду? Насправді таких місць дуже багато. Ось деякі з них.
Інструкція
1
Рекламні компанії постійно набирають промоутерів для участі в PR-акціях і заходах щодо просування товарів і послуг. Як правило, промоутери роздають на вулиці візитки та буклети з рекламою магазину, салону або якого-небудь товару. У цій професії важливо бути активним і товариським.
2
В літніх кафе часто не вистачає обслуговуючого персоналу. І їх власники не проти взяти на роботу в якості офіціантів підлітків. Неповнолітнім тут платять небагато, зате чайових можна зібрати кругленьку суму.
3
Якщо у вас сильні руки і відмінне здоров'я, вам будуть раді в транспортній компанії або на складах з продукцією в якості вантажника. Також цю професію можна освоїти, допомагаючи людям на вокзалах донести багаж до вагона або таксі.
4
Тим, у кого є досвід виховання молодших братів, сестер або племінників, можна влаштуватися працювати нянею. Молодим батькам часто нема з ким залишити своє чадо, і вони шукають на кого можна тимчасово перекинути свої обов'язки. Правда, для цієї вакансії знадобляться рекомендації знайомих.
5
Ваш дядько або старший брат тримає станцію техобслуговування? Напроситеся до них помічником. Так ви і грошей заробите, і під наглядом дядька або брата з часом професію автомеханіка освоїте.
6
На автомийках часто можна побачити оголошення про те, що їм потрібні мийники. При зручному графіку роботи (без нічних змін) - теж хороший варіант для підлітків заробити.
7
Безкоштовні газети оголошень постійно запрошують до співпраці кур'єрів - людей, які швидко рознесуть свіжі випуски видання по поштових скриньках та підприємствам. Мінус такої роботи - газети доведеться розносити по адресам, незважаючи на мороз чи спеку, сніг або дощ.
8
Якщо ви відкрили в собі талант журналіста або поета, відправте свої роботи в газету або журнал. Якщо редактор зацікавиться і опублікує їх, вам виплатять гонорар. Правда заздалегідь здзвонитеся з редакцією і уточніть всі умови співпраці.
Корисна порада
Це тільки декілька прикладів, де підлітки можуть отримати гроші на кишенькові витрати. Подумайте, в якій сфері ви зможете себе реалізувати, і ви знайдете кращий спосіб заробити.
У багатьох людей виникає питання про те, як можна швидко заробити гроші. Найбільш простий спосіб це здійснити - виграти їх в лотерею, «підняти гроші» в ігровому автоматі або на тоталізаторі. Однак, якщо ви навіть зірвете ку »один раз, бажання легких грошей може обернутися залежністю, від якої важко позбутися. До того ж, виграш - це не заробіток, тому краще відразу відкинути цей варіант і знайти спосіб швидко заробити гроші.
Інструкція
1
Отже, які види заробітку дозволяють швидко заробити гроші? Спосіб перший - це підробіток (можна умовно назвати його студентські заробітки). Якщо ви молоді, енергійні, цей варіант вам цілком може підійти. Видів підробітку величезна безліч: це участь у рекламних акціях, репетиторство, робота кур'єром, промоутером або різноробочим, проведення соціальних опитувань і т.д. Тобто робота без досвіду роботи, без кваліфікації і повної зайнятості. Таку роботу можна знайти в журналі «Робота і зарплата», газеті «Робота для Вас» і в інших друкованих виданнях, де публікують оголошення про роботу. Також багато подібних вакансій в інтернеті, на сайтах роботи. Ви можете розмістити своє резюме або пропозицію своїх послуг на різних інтернет-ресурсах або в газетах.
2
Інший спосіб - це заробіток в інтернеті. У всесвітній павутині можна знайти масу повідомлень про швидкий заробіток: приміром, різні фінансові піраміди, інтернет-серфінг. Однак в реальності піраміди нерідко виявляються звичайним лохотроном, а інтернет-серфінг, швидше за все, не принесе істотну кількість грошей . Тому оголошення в інтернеті можна і потрібно фільтрувати. В інтернеті можна знайти такі види заробітку, як як робота таємним покупцем, фрілансером (web-дизайнером, програмістом, копірайтером, перекладачем, заробіток на своєму сайті ...), робота на Forex (потрібен невеликий стартовий капітал і володіння знаннями фінансової аналітики хоча б на мінімальному рівні), участь в інтернет-аукціонах (покупка, перепродаж).
3
Третій варіант - це бізнес чи торгова сфера. Головний і перший крок в бізнесі та сфері торгівлі - стартовий капітал і бізнес-план. Які можуть бути сфери торгівлі? Це може бути торгова точка, магазин, кафе, ресторан і т.д. Для їх відкриття необхідна реєстрація як ІП, ТОВ, ВАТ чи ЗАТ, вкладення (обладнання, товар і т.д.). Також це може бути сфера нерухомості (оренда, продаж торгових площ, покупка-продаж нерухомості). Ще один вид заробітку, який дозволяє відносно швидко заробити гроші - інтернет-магазин. Зокрема, для цього потрібно зареєструвати доменне ім'я, створити сайт і розкрутити його.
4
Заробити гроші швидко можна на своїх творчих уміннях (якщо вони у вас є). Наприклад, якщо ви добре фотографуєте, можна заробити на біржах стічних фотографій або в якості весільного фотографа. Крім вміння фотографувати, вам буде потрібно хороший фотоапарат (напівпрофесійний або професійний). Якщо у вас хороші вокальні дані, можна підробляти в ресторанах або в кафе. Якщо ви непогано малюєте, можна спробувати продавати свої картини на виставках або ярмарках. Насправді, варіантів може бути дуже багато, все залежить від того, що вам близьке і до чого є здібності. Додатковий або основний заробіток на своєму хобі може згодом для вас стати джерелом, що приносить хороший дохід. Головне - це ваше бажання і віра в свої сили. Удачи вам і терпіння.