Як вивести з депресії. Як вивести людину з депресії.

Стан депресії відвідувало абсолютно кожної людини на Землі, адже будь-який з нас відчував моменти зльоту і падіння. Відмінність лише в тому, яким чином людина справляється з напавшей депресією. Можна використовувати цей важкий час продуктивно, а як - про це вам повідають наші поради.
Інструкція
1
Для початку постарайтеся на деякий час залишитися один. Але ні в якому разі не варто в усамітненні лежати в темній кімнаті, повністю накрившись ковдрою. Проведіть цей час, осмислюючи своє становище. Задайте собі питання «Чому я в такому стані?», «Що привело до такого стану?», «Де я не врахував важливих моментів?» І «Що мені зробити, щоб вийти з цього стану?». Використовуйте ручку і блокнот, фіксуючи туди всі свої думки.
2
Швидше за все, ви вийдете на питання, що стосуються вашого заняття, самореалізації та втілення ваших бажань. Все, чого ви хочете, не відображено в реальності повною мірою, і вас це засмучує. Постарайтеся викинути з голови абстрактне «все погано», адже так не буває. Випишіть на лист ті заняття, якими ви хочете займатися, а так само ті, якими не хочете. Пропрацюйте кожен з варіантів, розписавши, що вам необхідно для того, щоб втілити в життя той чи інший пункт.
3
Розумова діяльність, як правило, заново розставляє все по місцях і поступово виводить з депресії . Тому продовжуйте якийсь час аналізувати ваші бажання і те, що вам необхідно для їх втілення. Випишіть всі цілі, яких ви так і не досягли, а також оціните те, чим ви зайняті зараз. Може бути, вам погано, тому що ви зовсім не там, де вам хотілося б?
4
Коли ви зумієте логічно висловити всі свої думки на папері, не забувши жодного важливого елемента, ви відчуєте, що вам стало легше. Тепер ви не схильні незрозумілому почуттю страху, апатії, слабкості, безсилля й смутку. Ви чітко розумієте і усвідомлюєте, чому ваш настрій придушене, а це вже перший крок виходу з депресії .
5
Коли ви роздумуєте про своє життя, не забувайте дихати свіжим повітрям і рухатися. Беріть з собою блокнот і ручку, вирушайте в найближчий парк, де спокійно і зелено. Корисно дивитися на воду, дерева і те життя, яке відбувається навколо, саме тоді в голову приходять правильні думки і рішення.
6
Не вживайте алкоголь, не їжте важкої їжі, не дивіться гнітючих передач і не слухайте важку музику. Словом, не робіть нічого того, що може, так чи інакше, погіршити ваше становище. Вибирайте прогулянки на свіжому повітрі, вегетаріанську їжу, а з кіно, музики і книг виберіть те, що надихне вас і допоможе знайти потрібні відповіді.
7
Якщо на першому етапі необхідно усамітнитися, щоб розібратися в собі, то далі дуже важливе спілкування з людьми. Якщо у вас є кілька вірних і близьких друзів, то зустрічайтеся з ними на нетривалий час. Це важливо не стільки для того, щоб поділитися своїми думками і попросити поради, скільки для обміну позитивною енергією з людиною, для якого ви небайдужі. І ця енергія - зцілює.
8
Важливо знову відчути життя навколо себе, щоб знайти сили почати жити і діяти самому. В цьому вам допоможуть позитивна атмосфера навколо, добрі та відкриті люди, улюблене заняття, ведення щоденника та освоєння чогось нового. Щоразу прислухайтеся до себе і робіть те, що принесе вам в результаті користь, і тоді депресія поступово покине вас і поступиться місцем новим світлим дням, наповненим рухом і радістю.