Як виставити авто на продаж.

Продати автомобіль з пробігом самостійно - велике мистецтво. Особливо зараз, коли ринок нових автомобілів, які можна купити на різноманітних кредитних умовах, складають більшу конкуренцію уживаним. Але якщо усунути всі незначні недоліки і правильно вибрати спосіб продажу, у вас є всі шанси швидко передати машину в руки новому господареві.
Інструкція
1
Проведіть передпродажну підготовку. Почніть з витратних деталей, які вимагають заміни станом: свічок, фільтрів, масла в двигуні або КПП. Помийте двигун, щоб читалися номера. Зробіть чистку салону. Можна скористатися послугами хімчистки на автомийці. Правда, послуга ця недешева і робити її має сенс тільки при сильному забрудненні салону і сильний запах від тютюну. А своїми силами можна салон просто добре пропилососити, очистити оббивку сидінь спеціальним засобом, залежно від типу тканини. Торпедо протріть спеціальними серветками для додання блиску.
2
Якщо ви не хочете самостійно продавати автомобіль , скористайтеся послугами автосалонів, які торгують уживаними машинами. Від вас вимагається тільки поставити на майданчику салону справний автомобіль , укласти договір надання послуг і призначити ціну, яку ви хочете за машину отримати. Автомобіль знаходиться на майданчику доти, поки його не купить новий господар. В цьому випадку вас запросять в салон для отримання грошей. Все юридичне оформлення угоди бере на себе автосалон. Але якщо ви плануєте до продажу автомобіля на ньому їздити, такий варіант вам не підходить. Тим більше, що продаж машини може затягнутися на кілька місяців.
3
Якщо ви не хочете користуватися послугами посередників, продавайте автомобіль самостійно. Для цього найкраще підійде розміщення оголошення про продаж на спеціальних інтернет-ресурсах. Для подачі оголошення вам треба буде зареєструватися на сайті. Заповніть спеціальну форму для зручного пошуку автомобіля по заданим параметрам. Зробіть якісні фотографії. Якщо ви зробили фотографії влітку, а продаж машини затягнулася до зими, доцільно зробити нові фотографії, з урахуванням сезону. У покупця повинне створитися враження, що машину тільки-тільки почали продавати.