Як швидко стартувати.

Старт багато в чому визначає успішність подолання всієї біговій дистанції. Правильно виконане відштовхування і стартовий розбіг дозволяють домогтися найкращого результату для спортсмена. Найважливіше в бігу - розвинути максимальну швидкість за мінімальний відрізок дистанції.
Інструкція
1
У професійних бігунів на старті використовуються спеціальні стартові колодки і верстат, що забезпечують опору для відштовхування і правильність постановки позиції, з якою спортсмен починає рух. Чим ближче розташовані один до одного колодки, тим більше одночасне зусилля обох ніг при відштовхуванні. Однак пам'ятайте, чим ближче один до одного ступні, тим важче буде перейти до попеременному отталкиванию ногами під час бігу.
2
При першій команді «На старт!» Встаньте перед колодками, присядьте, виставте руки перед стартовою лінією. Упріться в опорну площадку передньою ногою, другу ногу поставте на задню колодку. Встаньте на коліно відставленою назад ноги, поставте руки впритул до стартової лінії. Вага тіла повинна бути рівномірно розподілена між опорними точками - стопою, коліном і руками.
3
За командою «Увага» злегка випрямити ноги і підніміть коліно. Ступнями щільно упріться в опорні майданчики, тулуб тримайте прямо. Підніміть таз на 10-20 сантиметрів вище плечей. Гомілки повинні бути паралельні один одному. Чим вище кут згинання в колінах, тим відштовхування відбувається швидше.
4
Сконцентруйтеся на стартовому сигналі. Після команди «Старт!» Різко відштовхніться двома ногами від колодок, змахніть руками, а потім зігніть їх. Задня нога лише трохи розгинається, а потім виноситься стегном вперед. Передня нога після старту практично повністю випрямляється.
5
Розгін виконується під гострим кутом відносно доріжки. З наростанням швидкості поступово зменшуйте нахил тіла. Пам'ятайте, чим більше розмах стегон при старті, тим більше амплітуда руху рук. Завдяки перехресної координації, почастішання рухів руками дозволяє збільшити частоту кроків, а згодом і швидкість бігу.
Зверніть увагу
Техніка бігу повністю порушується, якщо не розслабляються ті м'язи, які не беруть активної участі в роботі. Необхідно бігти вільно, без зайвої напруги.
Для установки операційної системи або запуску спеціалізованих програм, розрахованих на роботу в середовищі системи MS-DOS, необхідно завантажити пристрій з DVD-носія. Для цього застосовуються різні методики.
Інструкція
1
Зазвичай настройка параметрів завантаження комп'ютера здійснюється через меню BIOS. Якщо ви використовуєте стаціонарний комп'ютер, то натисніть клавішу Delete після початку його завантаження. Коли запуститься меню BIOS, виберіть пункт Boot Options і знайдіть підменю Boot Device Priority. Відкрийте графу First Boot Device і встановіть на перше місце ваш DVD-привід. Цей пункт може називатися Internal DVD-Rom.
2
Поверніться до головного меню BIOS і виділіть пункт Save & Exit. Натисніть клавішу Enter, щоб зберегти зміни і перезавантажити комп'ютер. Іноді досить просто натиснути клавішу F10. Після перезавантаження комп'ютера з'явиться повідомлення Press any key to boot from CD (DVD). Клацніть по довільній клавіші для старту встановленого диска.
3
Деякі версії материнських плат дозволяють швидко викликати меню вибору пристроїв. Натисніть клавішу F8 після включення комп'ютера. У розгорнулося вікні виділіть пункт Internal DVD-Rom та натисніть клавішу Enter. Це дозволить раз запустити комп'ютер з диска.
4
При використанні ноутбука можуть бути кілька варіантів відкриття меню BIOS. Звичайно потрібно натиснути клавішу Esc і слідувати покроковому меню. Іноді доступ до налаштувань материнської плати здійснюється натисканням клавіші F2. Виберіть ту клавішу, яка вказана в тексті повідомлення, що з'являється при завантаженні мобільного комп'ютера.
5
Якщо ви використовуєте нетбук, який не володіє власним DVD-приводом, то спочатку підключіть до USB-порту пристрій для читання дисків. В меню вибору завантажувальних пристроїв вкажіть пункт USB DVD-ROM або External DVD-ROM.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що далеко не всі диски підходять для запуску в середовищі MS-DOS. Крім того, DVD-носії повинні бути записані певним чином, щоб мати можливість завантажуватися до входу в операційну систему.