Як вибрати трос.

В автомобілі кожного водія повинен перебувати стандартний набір, що включає в себе буксирувальний трос . Не нехтуючи даними правилом, подбайте про придбання надійного вироби, яке допоможе вам вийти зі скрутних ситуацій на дорозі і прослужить довгий час.
Інструкція
1
Правилами дорожнього руху дозволяється використовувати для буксирування механічних транспортних засобів на гнучкому зчепленні трос 4-6 м завдовжки. При його покупці обов'язково зверніть увагу на цей показник. Занадто довгий буксир може створити проблеми в маневруванні. Так, буксируваний автомобіль на крутому повороті може сильно «зрізати» траєкторію. Занадто короткий трос , в свою чергу, може привести до попутному зіткнення.
2
Зверніть увагу на матеріал виготовлення виробу. Сталевий трос досить міцний і може визволити застряглий автомобіль, не обірвалася. Однак, що з окремих зволікань, він іржавіє і руйнується. Якщо в ослабленому місці під час експлуатації станеться прорив, трос зашкодить автомобіль і може травмувати людей. Крім того такий трос не амортизує при буксируванні удари і поштовхи. Якщо ви все-таки зважитеся використовувати саме його, дотримуйтесь техніку безпеки, відходячи від сталевого «тягача» на безпечну відстань.
3
Капроновий трос легше сталевого. Він має здатність гасити ривки і розтягуватися. На жаль капронові нитки під впливом води, навантажень і ультрафіолетового випромінювання з часом руйнуються. При належному догляді такий виріб прослужить вам не більше трьох років.
4
Нейлоновий трос поєднує в собі такі властивості як еластичність і міцність. Він не вимагає, на відміну від попереднього типу, особливого догляду за собою, не руйнується від впливу солей і води, а навантаження роблять його структуру тільки міцнішими. Такий трос прослужить вам довгі роки.
5
Без прапорців, наявності яких вимагають правила дорожнього руху, трос нічого очікувати бути справжнім буксирним засобом. Сигнальні прапорці або щитки розміром 20х20 см з смужками із світловідбиваючого матеріалу повинні розташовуватися на відстані 1 м один від одного. Купуючи трос , переконайтеся, що він укомплектований такими, якщо ж їх немає, купите комплект окремо. Прапорці дозволять зробити буксировочноє засіб помітним, забезпечивши тим самим безпеку при русі в умовах недостатньої видимості і при проїзді перехресть.
Трость призначена для підтримки рівноваги, якщо хвора людина не в змозі самостійно впоратися з положенням свого тіла, наприклад, при сильних болях в нозі. Іноді тростину вимагається на місяці або навіть роки. Тому до її вибору необхідно поставитися дуже серйозно.
Інструкція
1
Правильно підібрана тростину не тільки значно полегшує життя хворому, але і допомагає одужанню. Якщо вона придбана без врахування фізіологічних особливостей людини, то не зможе забезпечити стійкість при ходьбі, а також посилить проблеми зі здоров'ям.
2
Залежно від того, як довго планується використовувати тростину, а також від фізіологічного стану хворого, призначають різні її види. Якщо людина користується тростиною кожен день, то в цьому випадку краще всього підійде дерев'яна палиця з пластмасовим наконечником. Якщо тростину необхідна хворому, який встав на ноги після важкої травми і насилу може ходити, то йому більше підійде телескопічна тростину з опорою на чотирьох ніжках. Якщо опора потрібна мандрівникові, то найкраще придбати складну тростину, яка необхідності легко поміститься у валізу.
3
При підборі тростини слід враховувати її довжину. Плече при правильно вибраній опорі повинно знаходитися в рівній позиції, тобто не повинно бути підняте або опущено. Якщо тростину буде підібрана не по росту, то страждати від цього почне хребет, а також кисті рук. Щоб підібрати тростину, необхідно встати прямо, опустити руки і розслабити їх. При цьому в ліктьовому згині утворюється невеликий кут - 15-20 градусів. Ручка тростини повинна бути на рівні основи великого пальця. Якщо людина планує ходити на каблуках, необхідно, щоб довжина її регулювалася.
4
Добре, якщо ручка у тростини буде анатомічної. Така рукоятка забезпечує зручність опори. Якщо вона занадто тонка, то виникне необхідність міцно триматися за тростину, в результаті чого сильно напружується зап'ясті. Взимку необхідно використовувати паличку, на кінці якої є металевий шип.
5
Різним буває і вага опори: від 100 до 400 грам. При покупці тростини слід походити з нею, потримати в руках, відчути її в долоні. Якщо тростину занадто легка, хворому може здатися, що вона не дуже надійна. При важкій тростини значно зростає навантаження на руку.