Як натискати на педалі велосипеда.

Перед багатьма початківцями велосипедистами неминуче постає питання, як підвищити ефективність їзди на велосипеді, щоб втомлюватися менше, а проїжджати більше. Звичайно, багато залежить від тренованості велосипедиста. Але є ще кілька секретів, застосовуючи які велосипедист швидко досягне бажаних результатів. Один з таких секретів - це спосіб правильно натискати на педалі . В термінології велоспорту це називається педалі рованием. Правильне педалі рование - запорука успіху всієї їзди на велосипеді.
Вам знадобиться
  • Велокомпьютер.
Інструкція
1
Що ж входить в це поняття? Суть методу полягає в тому, що педалі необхідно крутити, а не тиснути на них. Дана техніка має на увазі педалі тування з високим «каденсом» (частота обертання педалей). Вона вимагатиме від вас менше енергії, рівномірно розподілить навантаження на коліна і м'язи ніг і дозволить вам їхати швидше і далі з меншою втомою. Частота обертання педалей при цьому повинна знаходитися в проміжку 60-90 rpm (оборотів в хвилину). Деякі спортсмени крутять педалі з частотою до 150 оборотів в хвилину. Але це вже питання тренування.
2
Більшість людей звикли тільки тиснути під час руху педалі вниз. Насправді необхідно прикладати зусилля впродовж всього кола обороту педалі . Дуже добре для цього підходять спеціальні кріплення - контактні педалі або тукліпси з шипами.
3
Пробуйте потренуватися, педалі ю чи під час їзди однією ногою. Крутите, педаль не тільки вперед, але і вниз, а також назад і тягніть вгору на «поворотному ході педалі » (тільки однією ногою). Потрібно відчути, як на кожному обертанні, розподіляється рівномірно, без ривків і провалів по всій довжині кругового руху. Продовжуйте виробляти техніку кругового педалі вання доти, поки обертання однією ногою чи не стане рівномірним і плавним. Після того, як ви зрозуміли і відчули, як потрібно крутити педаль однією ногою, пробуйте за тим же принципом попрацювати і другою ногою.
4
Крутите педалі велосипеда плавно, обертаючи їх по колу. Поступово ви навчитеся робити це, докладаючи зусилля впродовж повного обороту. Для більш точного підрахунку частоти обертання педалей використовуйте велосипедний комп'ютер.