Як у фотошопі збільшити обсяг.

За допомогою Adobe Photoshop ви можете міняти свою зовнішність так, як вам хочеться. Можливо, вам більше підійде інший колір очей, ніс іншої форми або більше рішуче підборіддя. Спробуйте засобами цього редактора збільшити обсяг вій.
Інструкція
1
Відкрийте зображення. Вії на верхніх і нижніх повіках для кожного ока краще малювати на окремих шарах. Для створення шару клацніть по кнопці Create a new layer на панелі шарів або використовуйте поєднання Ctrl + N.
2
Натисніть клавішу P, щоб активувати інструмент Pen («Перо»). Починайте промальовувати вії на цьому шарі - наприклад, верхню повіку правого ока. Справжні вії ростуть в різних напрямках і не бувають однакової довжини, тому не намагайтеся зробити все лінії однаковими.
3
На панелі інструментів виберіть Brush Tool («Кисть») і на панелі шарів встановіть значення настройки. Розмір кисті 2 пікселя, колір - трохи темніше відтінку волосся. Знову натисніть на клавіатурі P і клацніть правою клавішею миші по намальованих віям.
4
У випадаючому меню виберіть опцію Stroke Path («Обвести виділення»). У вікні відзначте Brush і поставте прапор поруч із пунктом Simulate Pressure («Змінювати натиск»). Це потрібно, щоб вії виглядали природно. Потім знову викличте контекстне меню клацанням правої клавіші і відзначте Delete Path («Прибрати виділення»).
5
В меню Filter («Фільтр») в групі Blur («Розмиття») виберіть Gaussian Blur («Розмиття по Гауса») і поставте значення радіуса 0,5 px. Режим накладення призначте Multiplay («Множення»).
6
Продублируйте шар. Використовуючи інструмент переміщення Move Tool або клавіші напрямки зі стрілками, сместите копію шару так, щоб вії виглядали густішими. Можете застосувати вільну трансформацію Ctrl + T і трохи повернути шар. Режим накладення застосуєте Normal («Звичайний»).
7
Якщо є необхідність, обробіть м'яким ластиком з низькою непрозорістю обидва шари. Поєднанням Ctrl + E злийте шари.
8
Для більш природного ефекту можна обробляти окремо кожну лінію, яка зображує вію. Намалюйте лінію, обведіть її, размойте по Гауса. Потім встановіть інший тон основного кольору, інший розмір кисті і малюйте наступну вію. Це займе більше часу, але буде виглядати переконливіше.