Як намалювати фею олівцем. Як малювати справжніх фей поетапно.

Для того щоб зобразити фею , необхідно об'єднати в одному малюнку тіло дівчини і крила метелика і врахувати, де казкова героїня проживає - поблизу озера, в лісі або в долині. Від цього залежить промальовування деталей малюнка, положення рук і ніг.
Інструкція
1
Почніть малюнок із зображення звичайної дівчини. Не тисніть на олівець, щоб обриси вийшли легкими і невагомими.
2
Намалюйте тіло феї. Звичайно цих казкових героїнь зображують тоненькими і без пишних форм. Зробіть грудну клітку феї вузькою і витягнутою, талія має бути присутня, але силует ні схожий на пісочний годинник.
3
Зобразіть руки. Вони можуть бути розведені, або складені в якомусь жесті. У кожному разі рухам феї властива особлива грація, відобразіть це в малюнку. Ви можете використовувати як приклад стандартні положення рук балерин, але не робіть їх занадто м'язистими. Намалюйте довгі пальці, вони не повинні бути напружені.
4
Проведіть контури ніг казкової героїні, вони повинні бути тонкими і довгими, не робіть ступні громіздкими. Ваша фея може носити туфельки без каблучка, або ходити босоніж. Дотримуйтесь пропорції тіла, незважаючи на подовженість кінцівок, довжина рук і ніг повинна відповідати одна одній.
5
Окресліть довгу шию тонкими лініями. Намалюйте невелику голову. Волосся феї не повинні бути прямими, а й буйні кучері їй теж не підійдуть. Оптимальний варіант - спадаючі хвилясті локони. Їх можна зібрати в зачіску або залишити розпущеним.
6
Надайте рисам обличчя безтурботність. Якщо ви малюєте лісову фею ельфійського походження, загострити верхню частину вух. Виділіть тонкою лінією губи, брови зробіть тонкими.
7
Приступайте до промальовуванні деталей. Одягніть вашу фею в сукні з легкого матеріалу, виберіть ту довжину, яка вам подобається. Прикрасьте одежу та волосся квітами.
8
Доповніть рисунок крилами метелика за спиною феї. Вони повинні відповідати розміру зображення, не бути крихітними або занадто важкими. Намалюйте на крилах орнамент, виділіть темні і світлі області.
9
Зітріть допоміжні лінії.