Як не їсти багато на вихідних.

Вихідні традиційно пов'язані з прийомом гостей, великими застіллями, походами в ресторани і кафе. Навіть якщо ніяких заходів не намічається, велика кількість вільного часу сприяє постійним перекушування і нав'язливим думкам про їжу. До початку робочого тижня пара зайвих кілограмів забезпечена. Щоб цього не сталося, потрібно проводити вікенд з користю для здоров'я і фігури.
Інструкція
1
Не запрошуйте на вихідні гостей, не плануйте похід в кафе або ресторан. Відмовтеся від домашніх посиденьок. Все це незмінно приведе до того, що ви знову будете вживати велику кількість їжі, а після вихідних , як завжди, картати себе за це.
2
Заплануйте похід по магазинах або візьміть путівку і рушайте на активний відпочинок. Фізична активність сприяє посиленому обміну речовин, жир переробляється значно швидше, їсти хочеться набагато менше. До того ж, якщо ви будете зайняті захоплюючою справою, вам ніколи буде думати про їжу.
3
В розслабленому стані, коли робити просто нічого або є що, але не хочеться, думки про їжу відвідують значно частіше. У вихідні контролюйте свій апетит і уважно стежте за всім, що ви з'їдаєте. Перегляд телевізійних передач і прийом їжі - це прямий шлях до переїдання. Захоплюючий сюжет фільму або іншої передачі може зіграти з вами злий жарт. Ви з'їсте в два рази більше, ніж, якби приймали їжу, зосередившись на їжі.
4
не закуповують продукти про запас. Не купуйте зайва кількість солодощів, калорійних продуктів, чіпсів, насіннячок. Якщо ви зайвий раз пройдетеся до найближчого супермаркету, це принесе значно більше користі. Вам ніколи буде стояти біля плити і готувати кілька страв.
5
Вставайте у вихідні в той час, в яке ви завжди прокидаєтеся в будні. Бажання добре виспатися після робочого тижня - це цілком нормально, але тривале перебування в ліжку, низький рівень фізичної активності призводить до того, що цукор в крові різко підвищується, а потім так само стрімко падає, ви відчуваєте підвищений апетит і з'їдаєте значно більше, ніж потрібно організму.
6
Щоранку починайте з легкої гімнастики, контрастного душу. Якщо ви нікуди не поїхали, саме час згадати про відвідування парку або зробити тривалу прогулянку на велосипеді по околицях. У зимовий час можна відвідати лижну базу. Це зближує сім'ю і значно корисніше, ніж чергова дегустація виробленого кулінарного шедевра.