Як ніколи не запізнюватися.

Якщо ви вважаєте себе діловою людиною, ви повинні цінувати і свій час, і час своїх партнерів по бізнесу. Втім, пунктуальність вам стати в нагоді і в спілкуванні з друзями і знайомими. Щоб до вас ставилися шанобливо і серйозно, необхідно навчитися ніколи не спізнюватися. Це, насправді, не так вже й важко.
Інструкція
1
Правильно задавайте робочий темп, починаючи з ранку. Змушуйте себе підніматися по першому дзвінку будильника або залишайте його з вечора подалі від ліжка, щоб не було спокуси вимкнути його або перевести стрілки на пізній час. Свою робочу одяг на наступний день готуйте ввечері, це ж стосується і необхідних для роботи документів, якщо вони зберігаються у вас вдома.
2
Плануйте свій день заздалегідь, щодня складайте розклад, якому дотримуйтесь при виконанні своїх планів. Чітко уявляйте собі, скільки за часом у вас може зайняти виконання тієї чи іншої справи. Починаючи справу, подумайте, чи зумієте ви виконати його до того, як необхідно буде братися за таке. І не включайте в свій список щоденних справ більше, ніж зможете зробити. В цьому випадку ви виключіть заплановані запізнення.
3
Дотримуйтесь пріоритети і вмійте відкласти виконання не дуже термінового справи заради того, щоб не запізнитися на важливу зустріч. Завжди давайте необхідний запас часу, щоб виключити всі позаштатні ситуації та врахувати проблеми з пересуванням по місту в години пік. Набагато корисніше для ділових взаємовідносин з'явитися на зустрічі трохи раніше запланованого часу, ніж змушувати своїх партнерів чекати вас.
4
Не варто відтягувати завершення розмови, якщо у вас намічено ділове побачення, на яке ви ризикуєте запізнитися. Умійте ввічливо вибачитися і перервати співрозмовника, який вже має наміру обговорювати з вами якісь несуттєві проблеми понад покладений регламенту. Вибачитеся і, пославшись на заплановані справи, перервіть співрозмовника. Ніхто не буде на вас в образі, вміння слідувати плану буде сприйнято як прояв високої організованості і працездатності.
Корисна порада
Ніколи не забувайте вибачатися за те, що спізнилися. Вибачення можна принести вже після закінчення засідання. І краще вказати дійсно поважну причину, щоб вас не вважали безвідповідальною людиною.