Як потрібно міняти воду в акваріумі. скільки відстоювати воду для акваріума.

Якщо ви вирішили завести акваріум з рибками, то просто зобов'язані знати, як доглядати за живністю, чистити акваріум і міняти воду . Адже її стан для риби так само важливо, як і якість вдихуваного повітря для людини. Головною помилкою початківців любителів акваріумів є те, що вони не знають, як правильно міняти воду і в якій кількості.
Вам знадобиться
  • - сифон з насадкою;
  • - добавки для нейтралізації шкідливих речовин;
  • - марля або сітка.
Інструкція
1
Основна ваша задача при догляді за акваріумом - підтримувати стабільний температурний режим і хімічний склад води, тобто біологічну рівновагу. Формулювання «зміна води» здатна привести новачків в якесь оману, можна подумати, що воду слід повністю зливати з акваріума і заливати свіжу. Не робіть нічого подібного.
2
Перш ніж приступити до заміни частини води в акваріумі, подумайте про чищення стінок і грунту. Використовуючи спеціальну насадку у вигляді сифона, злийте від десяти до двадцяти відсотків води з акваріума. При відсутності сифона злив води проводиться через пластикову трубку невеликого діаметра (один-півтора сантиметра). На кінець трубки надіньте марлю або сітку, щоб туди бува не затягнуло рибок.
3
Використовуйте холодну воду з-під крана, яку рекомендується попередньо відстояти у відкритій скляній або емальованому посуді протягом двох-трьох днів. Ні в якому разі не використовуйте теплу воду , так як в ній міститься велика кількість шкідливих домішок, небажаних для здоров'я риб. Щоб полегшити процес заміни води в акваріумі, можна придбати в зоомагазині спеціальні добавки для нейтралізації шкідливих речовин. Такі добавки дозволять вам міняти воду в акваріумі без попереднього відстоювання.
4
Якщо ви регулярно міняєте воду , сумлінно доглядаєте за своїм акваріумом і використовуєте спеціальний вугілля, ймовірність виникнення екстрених ситуацій (при якій потрібна повна заміна води) практично нульова. Але якщо раптом вода починає цвісти і з'являється слиз (так званий грибок), повної заміни води вам не уникнути. Дана міра радикальна, але в свою чергу допомагає врятувати водних мешканців від загибелі.
Зверніть увагу
Запам'ятайте, що в акваріумі не просто живуть риби, в ньому є своєрідна біологічне середовище, компоненти якої щільно пов'язані між собою. Тому, якщо одна ланка системи починає хворіти і руйнуватися, дана ситуація відіб'ється на інших ланках.
Риби в акваріумі можуть провіщати заміжжя, вагітність, подорож, зміни та інше. Велике значення має чистота і прозорість води, а також кількість, розмір і забарвлення риб.
Якщо людина бачила сон і, прокинувшись, хоче знати, до чого сняться риби в акваріумі, то тут варто зауважити, що такий сон завжди передвіщає зміни, які повинні відбутися в самий найближчий час. Треба сказати, що сновидіння такої спрямованості найчастіше бачать жінки, тому що вода є жіночою стихією.

Тлумачення

Якщо риби в акваріумі сняться молодій дівчині, то це означає, що вона скоро вийде заміж. Однак збутися пророкування може тільки в тому випадку, якщо акваріум має великий об'єм, а кількість плаваючих в ньому прекрасних рибок не піддається рахунку. Якщо фарбування більшості риб яскрава і строката, то майбутній чоловік буде людиною заможною і навіть багатим. Якщо уві сні серед заростей акваріума плавали різномасті риби, то це недобрий знак: розуміння у шлюбі не буде, кожен буде намагатися зайняти місце глави сім'ї. Подібне може витікати через велику різницю у віці між подружжям, відмінностей у віросповіданні і звичайних поглядах на життя і виховання дітей. Дуже велике значення має чистота води в акваріумі. Якщо вона прозора, як сльоза, то прийдешні зміни принесуть тільки радість і задоволення, якщо ж вона каламутна і брудна, то хорошого не чекай. Якщо ж сплячий бачить, як хтось змінює рибкам воду, то в житті варто чекати кардинальних, разючих змін здебільшого позитивних. Якщо сняться риби в акваріумі, яких сплячий годує сам, то майбутні дні будуть монотонними і одноманітними, заповненими звичної рутинною роботою. Якщо ж сплячий годує рибок із задоволенням, то довга робота над якимось проектом підійде до завершення і принесе свої гідні плоди.

Що ще пророкує такий сон

Якщо сняться мертві риби в акваріумі, то не уникнути сумних подій і новин. Якщо акваріум з якоїсь причини спорожнів, сплячого може підстерігати невдача і обман. Якщо рибок в акваріумі всього дві, то найчастіше тлумачення сну пов'язано з новим тільки зароджуються романом. Тут дуже важливо згадати, як поводилися рибки по відношенню один до одного: якщо плавали весь час разом, то роман може перейти в щось більше, якщо ж мешканки акваріума розходилися в різні боки, такий буде і його результат. Золота рибка, плаваюча в акваріумі, обіцяє сплячому прибуток. Якщо ж вона веселиться і грає в чистій воді, варто готуватися до цікавого і захоплюючого подорожі, пов'язаному з деякими витратами. Якщо мешканка акваріума плаває на самоті, то сплячий може бути впевнений: подія, якої він так довго чекав, скоро відбудеться. І чим більше розмір риби, тим більш повно виповниться те, про що він мріяв. Якщо молода жінка ловить уві сні рибок руками, то це може обіцяти їй швидку вагітність.