Як оформити ліжко.

Головний атрибут спальної кімнати - ліжко . І, звичайно ж, хочеться, щоб вона була не тільки зручною, але й задовольняла естетичні почуття. Можна купити ліжко з дорогоцінної деревини, з багатим різьбленням, прикрашену балдахіном. Або зупинити свій вибір на металевій, з викованими вручну спинками, схожими на мереживо з металу. Але все це досить затратно. Є способи і звичайну дво- або пролутораспальную ліжко перетворити на царський ложе.
Вам знадобиться
  • - декоративні подушки;
  • - наматрацник;
  • - постільна білизна;
  • - покривало.
Інструкція
1
Для нового ліжка неодмінно придбайте наматрацник. Це врятує вам багато сил і нервів і надовго збереже ваш матрац чистим.
2
Підберіть текстиль для ліжка. Покривало і декоративні подушки повинні бути з тканини, малюнком, фактурою що перегукується з тканиною штор. Втім, ви можете зіграти на контрастах, підібравши для штор і постільної текстилю матеріали різних фактур і дизайну. Врахуйте, що контраст повинен бути чітким і помітним.
3
Не забудьте про постільній білизні. Віддайте перевагу однотонним комплектів. Так у вас з'явиться більше простору для маневру. Адже блакитні наволочки з одного комплекту ви зможете поєднувати з білим простирадлом з іншого і фіолетовим підодіяльником з третього.
4
Обов'язково придбайте кілька декоративних подушок. Їх можна вибудувати в головах акуратною пірамідкою або живописно розкидати по ліжку поверх покривала.
5
Прикрасьте узголів'я ліжка. Тут багато залежить від вашого смаку і, власне, конструкції головах. Ви можете обплести його штучними квітами та стрічками, оббити м'яким матеріалом, що перегукується з декором стін і оббивкою меблів, задекорувати тією ж тканиною, з якої зроблені покривало, штори. І тому подібне.
6
Подбайте про прікроватних тумбах. Ідеально, якщо їх конструкція і матеріал, з якого вони зроблені, будуть перегукуватися з матеріалом і конструкцією ліжка. Не забудьте про світильники. Вишукані абажури, м'яке локальне освітлення привнесуть в атмосферу спальні інтимність і романтизм.
7
Якщо є можливість, влаштуйте над ліжко ю полог-шатер, вибравши для нього тонку напівпрозору тканину. У вас вийде абсолютно казкова ліжко . Днем кінці полога можна прибирати за допомогою декоративних стрічок, витончено драпіруя їх з боків ліжка.
Корисна порада
Уникайте використання занадто яскравих, щільних квітів в спальній кімнаті. Вони збуджують нервову систему, що аж ніяк не сприяє відпочинку.