Як потрібно пити вітамін Е. за скільки мг пити вітамін е.

Вітамін Е дуже корисний жінкам, які планують завести дитину. Він сприяє нормалізації вироблення жіночих статевих гормонів, стабілізації місячного циклу, тим самим збільшуючи ймовірність зачаття. Крім того, достатня кількість вітаміну Е в організмі вагітної жінки значно знижує загрозу викидня.
Інструкція
1
Вітамін Е входить до складу багатьох продуктів. Приправляйте салати та каші різними рослинними оліями - соняшниковою, оливковою, кукурудзяним. Велика кількість цього вітаміну містять печінку, яйця, молоко, обліпиха, гречана крупа, а також зародки пшениці і соя. Якщо ви бажаєте перекусити між основними прийомами їжі або просто хочете поїсти, приготуйте овочевий салат, заправлений рослинним маслом. Не піддавайте продукти, що містять вітамін Е, термічній обробці і заморожуванню.
2
По можливості зберігайте свою вагу в нормі. Вітамін Е накопичується в жирових тканинах, тому якщо ви будете худнути, разом із зайвими кілограмами підуть і запаси корисного вітаміну, а якщо будете набирати вагу, з'явиться надлишок вітаміну, що не менш шкідливо.
3
Вітамін Е в таблетках або капсулах приймайте тільки за рекомендацією лікаря, який призначить необхідну для вас дозування. Приймайте вітамін або окремо, або в складі вітамінних комплексів, головне, щоб його добова доза не перевищувала 7-10 мг, а під час вагітності - 10-15 мг. Через 2-3 місяці зробіть перерву в прийомі препарату.
4
Приймайте вітамін вранці після їди. Натщесерце його приймати категорично заборонено. Вітамін и в капсулах запивайте водою, але тільки не молоком, газованими напоями, соками та т.д.
5
Обережно поставтеся до вживання вітаміну Е, якщо ви приймаєте інші медикаменти або вітаміни, антикоагулянти або препарати, що містять залізо і вітамін К. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем про можливі наслідки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EEtVmNELA1s
Зверніть увагу
Вітамін Е має побічні ефекти: нудота, блювота, діарея або алергічна реакція. Випускається вітамін Е як вітчизняними, так зарубіжними виробниками, кожен з яких пропонує різну концентрацію в одній таблетці (капсулі).