Як налаштувати ftp.

Одним з найпопулярніших файлових менеджерів вже не перше десятиліття залишається Far manager - консольний додаток, що дозволяє не тільки маніпулювати файлами і архівами, але і виконувати безліч інших, найрізноманітніших функцій.

Одним з найпопулярніших файлових менеджерів вже не перше десятиліття залишається Far manager - консольний додаток, що дозволяє не тільки маніпулювати файлами і архівами, але і виконувати безліч інших, найрізноманітніших функцій. Перевагами цієї легендарної програми є її дивовижна гнучкість, а також велика кількість готових плагінів, які дозволяють забезпечити практично будь-яку необхідну функціональність. Поєднання гарячих клавіш і продуманий інтерфейс дозволяють виконувати всі необхідні операції в кілька разів швидше, ніж при спробі маніпулювати об'єктами за допомогою мише в графічному середовищі Windows. Важливо й те, що для користувачів колишнього СРСР Far manager абсолютно безкоштовний. Завантажити програму можна з офіційного сайту http://www.farmanager.com/Інтерфейс Far-а наслідує традиції Norton Commander - продукту, який обіймав абсолютно панівне становище в сфері маніпуляцій файлами в епоху до появи операційних систем на базі графічних оболочек.Рассмотрім одну з найбільш затребуваних функцій Far-а - вбудований ftp-клієнт, який є одним з найбільш зручних і надійних серед продуктів цього класу. Щоб налаштувати ftp в Far-е необхідно виконати наступні кроки:

  1. Запустіть Far і відкрийте ftp-клієнт (Alt + F1 - ftp або F9 - Left - Change Drive - ftp).
  2. Щоб отримати доступ до конкретного ftp-адресою, необхідно створити нове ftp-з'єднання. Натисніть Shift + F4. Відкриється форма для заповнення властивостей з'єднання.
  3. У верхньому полі необхідно ввести адресу ftp. Введіть адресу в форматі, зразок якого призведе в цьому ж вікні над рядком введення. В наступних рядках знадобиться ввести ім'я та пароль користувача для доступу до ftp.
  4. Інші настройки можна залишити за замовчуванням. При виникненні проблем з ftp-з'єднанням спробуйте виставити прапорець «Passive mode».
  5. Натисніть кнопку Save. В панелі ftp з'явиться нове з'єднання. Тепер його можна відкрити як звичайну папку і точно також виробляти будь-які маніпуляції з файлами: проглядати список файлів, копіювати, видаляти, відкривати вкладені папки.

Як правило, необхідність налаштувати ftp виникає для розміщення сайту на сервері хостинг-провайдера. Far manager - найбільш зручний спосіб це зробити.

Протокол FTP, призначений для передачі файлів в TCP-мережах, був розроблений дуже давно. Незважаючи на це, він до цих пір залишається дуже популярним. Раніше для доступу до FTP-серверів використовувалися в основному спеціальні програми-клієнти та менеджери завантажень. Сьогодні ж можна відкрити вузол FTP навіть в провіднику Windows.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з операційною системою сімейства Windows.
Інструкція
1
Запустіть провідник. Скористайтеся ярликом для запуску, який розташований зазвичай в розділі «Стандартні» секції «Програми» меню, що відкривається при натисканні на кнопку «Пуск», розташовану в панелі задач на робочому столі. Якщо не вдалося знайти ярлик, в меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати ...». Відкриється діалог «Запуск програми». Введіть в його текстове поле значення explorer і натисніть кнопку OK.
2
Увімкніть відображення панелі адреси у вікні провідника, якщо вона відсутня на даний момент. Розгорніть розділ «Вид» головного меню, виберіть секцію «Панелі», встановіть позначку на пункті «Адресна рядок».
3
Відкрийте в провіднику вузол FTP. В текстовому полі «Адреса» панелі, відображеної на попередньому кроці, введіть URL ресурсу, вказавши як дескриптора протоколу значення ftp. Натисніть Enter і дочекайтеся закінчення процесу з'єднання. Якщо буде потрібно, введіть логін і пароль для доступу до вузла. Після цього в панелі «Папки» буде додано і автоматично виділено новий елемент. У вікні провідника відобразиться вміст папки сервера, адресуемой введеним URL.
4
Якщо з FTP-сервером було встановлено анонімне з'єднання, але потрібно переглядати його вміст за обліковими даними певного користувача, почніть повторне підключення. В меню виберіть пункти «Файл» і «Увійти як ...» або доповніть URL в адресному рядку ім'ям користувача (наприклад, ftp://user@127.0.0.1) і натисніть Enter.
5
Після здійснення дій попереднього кроку відобразитися вікно «Вхід». В його поля «Користувач» і «Пароль» Автентифікувати. При необхідності активуйте опцію «Зберегти пароль». Натисніть кнопку «Вхід». Дочекайтеся закінчення підключення.
6
Щоб мати можливість швидко відкрити той же FTP-вузол надалі, занесіть в закладки поточний URL. В головному меню виберіть пункти «Вибране» і «Додати в обране ...». Натисніть кнопку OK відобразився діалогу.