Як зробити підсвічування клавіатури. Як зробити клавіатуру з підсвічуванням.

Якщо ви роздумуєте про те, як встановити на свою клавіатуру підсвітку , але не хочете псувати (свердлити) її корпус або стіл, у вас є можливість здійснити задумане більш «гуманним» способом. Зробити це неважко, а результат вас приємно здивує. Підсвічування вийде досить потужною, щоб без шкоди для очей працювати в темряві.
Вам знадобиться
  • Два білих світлодіода;
  • Шматочок кручений пари;
  • Паяльник і припій;
  • Кусачки;
  • Коробок сірників (порожній) ;
  • Изолента;
  • Дві батарейки-таблетки на 3В;
  • Пара канцелярських прищіпок великого чи середнього розміру.
Інструкція
1
Спочатку візьміть одну широку сторону сірникової коробки, зігніть її навпіл (щільно не впритул). Усередині лежатиме батарейка. Ображати картонку так, щоб батарейка з протилежного згину боку ховалася наполовину.
2
Надріжте другу сторону зігнутою боку сірникової коробки і зігніть її. Тепер якщо ви вставите батарейку і загорнете надрізаний ділянку картонки всередину, батарейка у вас буде повністю захована в картонну «оболонку». Одержаний кишенька обмотайте ізоляційною стрічкою. Батарейка повинна бути в цей час всередині, інакше вона потім може не поміститися назад.
3
Пробийте на згині картону пару дірок в протилежних сторонах, після чого просуньте в них проводки з кручений пари, із заздалегідь оголеними від ізоляції кінчиками. Загніть ці кінчики на краю кишені, щоб батарейка стосувалася їх різними полюсами. Обмотайте картонний кишеньку з батарейкою і проводами декількома шарами ізоляційної стрічки для міцності, а потім примотати його до прищепці. До кінчиків проводів припаяйте світлодіоди.
4
Тепер ви можете випробувати винахід. Дочекайтеся темряви, вимкніть світло і прикріпіть прищіпки з батарейками і діодами на свої місця. Діоди повинні давати рівний білий світ. Позиція прищіпок зручна, так що при друку ви не будете власними пальцями затінювати клавіші. Прищіпки ви можете в будь-який час з клавіатури зняти, а пристрій вимкнути, діставши батарейки. І нічого свердлити/розбирати не треба.