Як потрібно правильно читати.

Книга - це найдоступніший джерело інформації. Від того, наскільки правильно ви читаєте книги, залежить обсяг знань, які ви засвоїте. Продуктивне читання стане для вас першим ступенем до успіху.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, що вам треба читати. Це залежить не від ваших особистих переваг за жанрами і авторам, а від того, чого ви хочете досягти в житті, від ваших пріоритетів. Відповідно до ваших завданнями, визначте, яких навичок, знань і умінь вам не вистачає, щоб стати успішним і щасливим людиною. З них можна скласти список, а потім з цього переліку виділити один або два головних пункту.
2
Звузьте коло можливих авторів виключно до тих, хто добре зарекомендував себе в тій сфері, яка вас турбує, виходячи з результатів попереднього кроку. Грунтується на їх біографії і думці про їх книгах інших читачів. Надалі це значно заощадить ваш час, який при іншому підході ви могли б витратити на поглинання абсолютно даремною літератури.
3
Отримайте максимально можливу користь від читання. Якщо ви хочете не тільки приємно, захоплююче і цікаво провести час, але і винести щось потрібне для свого розвитку, то краще читайте з розумом. Робити це потрібно не кваплячись, по можливості в спокійній обстановці, налаштувавшись на потрібний лад. Приготуйте олівець, яким ви будете відзначати важливі уривки. Якщо ви читаєте електронну книгу, скористайтеся функцією «Додати замітку» і виділіть потрібний абзац. Інший варіант - виписування вподобаних, що здивували вас частин книги в окремий зошит, щоденник або блокнот.
4
Читайте книги на тому іноземною мовою, який вивчаєте. Це не тільки допоможе вам дізнатися щось нове, але і поліпшить володіння мовою. Прочитуючи пропозиція, наприклад, англійською мовою, спробуйте вловити його сенс в цілому. Якщо залишилися якісь незрозумілі для вас слова, не зациклюйтеся на них, переведіть їх пізніше. Можливо, що в міру подальшого читання вам вдасться вловити значення слова, виходячи із загального контексту.