Як вимкнути Скайп.

Skype - просте і зручне застосування для спілкування в реальному часі. Але якщо ви не чекаєте сеансу зв'язку з іншим користувачем, і програма відволікає вас від важливих справ, її можна закрити. Для цього необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Зазвичай індикатор програми Skype, працюючої в пасивному режимі, відображається в області сповіщень на панелі завдань. Клікніть по значку правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду Quit («Вихід»). За необхідності підтвердіть дію у вікні запиту. Додаток буде закрито. Якщо ви виберіть команду Close («Закрити») з меню Skype в активному вікні програми, вона просто буде згорнута, не плутайте ці дві дії.
2
Також можна завершити роботу програми через диспетчер задач. Натисніть клавіші Ctrl, Alt і Del або клікніть правою кнопкою миші по панелі задач і виберіть в контекстному меню пункт «Диспетчер завдань». У вікні, на вкладці «Додатки» виділіть лівою кнопкою миші пункт Skype і натисніть на кнопку «Зняти задачу». Або ж відкрийте вкладку «Процеси», виділіть рядок Skype.exe і натисніть на кнопку «Завершити процес».
3
Якщо Skype запускається автоматично при кожному завантаженні операційної системи, і вам це не подобається, задайте правильні настройки. Перевірте папку «Автозавантаження»: натисніть кнопку «Пуск», розгорніть всі програми, знайдіть у списку зазначену папку, видаліть з підміню програму Skype.
4
Інший варіант: відкрийте компонент «Мій комп'ютер», на диску з системою виберіть папку Documents and Settings і в додатковій папці «Адміністратор» знайдіть в програмах головного меню папку «Автозавантаження». Видаліть з неї ярлик на файл запуску для Skype.
5
Також скасувати автоматичний запуск можна через настройки самої програми. Відкрийте вікно програми, в меню Tools («Інструменти») виберіть пункт Options («Параметри»). В розділі General settings («Основні настройки») приберіть маркер з поля Start Skype when I start Windows («Запускати Skype при завантаженні Windows»). Збережіть нові налаштування кнопкою Save («Зберегти»).