Як на телефоні відкрити pdf. Як відкрити pdf на телефоні.

PDF є абсолютним лідером серед форматів документів, використовуваних у разі якщо файл призначений для читання і друку. Нерідко виникає необхідність ознайомитися з будь-яким документом, коли під рукою немає комп'ютера, але є мобільний телефон. Для читання pdf на телефоні використовуйте один з декількох простих варіантів.
Інструкція
1
Практично половина стільникових телефонів, що випускаються зараз, є або смартфонами або комунікаторами. Як правило, в них закладений необхідний набір програм, серед яких і ті, які дозволяють читати файли формату pdf. В цьому випадку все, що вам потрібно - це скопіювати файл на мобільний за допомогою дата-кабелю, інфрачервоного порту або Bluetooth-з'єднання. У разі ж якщо це не так, скачайте і встановіть на телефон програму для читання pdf. Завантажуючи інсталяційний файл, переконайтеся, що він підходить саме для операційної системи, яка встановлена на вашому телефоні .
2
Якщо ж ваш мобільний не є ні смартфоном, ні комунікатором, використовуйте java-додатки, що дозволяють читати pdf-файли на телефоні , наприклад, Mobile PDF. Скачайте його, перейшовши за посиланням http://smpda.com/midlets/MobilePDF_v.1.0.0.zip, після чого розпакуйте на комп'ютері архів і відправте на мобільний, використовуючи один із способів, описаних в кроці №1. Після цього скопіюйте pdf-файл на ваш стільниковий і відкрийте його за допомогою додатка Mobile PDF.
3
Використовуйте ABBYY FineReader для конвертації pdf в формат txt або doc. Запустіть програму, після чого додайте файл pdf в робочу область програми і запустіть процес розпізнавання, попередньо обравши мову документа і розташування тексту в кінцевому файлі. По завершенню розпізнавання передайте отриманий результат в документ MS Word і збережіть його.
4
За допомогою додатка TequillaCat BookReader конвертує отриманий документ в java-додаток. Виберіть розмір і колір шрифту, а також колір фону, після чого запустіть конвертацію. Скопіюйте отримані файли на стільниковий телефон, після чого запустіть їх. Ви зможете читати інформацію, що міститься у вихідному pdf-файлі.
PDF-файли являють собою документи в особливому форматі. Вони активно використовуються в інтернеті і за рахунок компактного розміру дозволяють користувачам з легкістю обмінюватися інформацією по всьому світу. Adobe Systems також випускає спеціальні додатки для читання документів на мобільних телефонах.
Інструкція
1
Відвідайте сайт get.adobe.com, перейдіть за посиланням Other Versions. Виберіть вкладку Mobile під заголовком Choose Operation System, натисніть клавішу Continue.
2
Клацніть по іконці вашої марки мобільного телефону під заголовком Choose Your Device. Натисніть на Adobe Reader LE 2.5 в нижній частині екрана, щоб вибрати відповідне додаток для вашого мобільного пристрою. Якщо з'являється повідомлення «Цей продукт не доступний для вибраного пристрою або платформи», то ваша модель мобільного телефону не підтримує додаток Adobe Reader.
3
Натисніть клавішу Buy Now, щоб купити Adobe Reader LE 2.5 або клікніть Get Free, щоб спробувати безкоштовну версію Adobe Reader до її покупки. Якщо ви вибрали пробну версію, введіть ваше ім'я та адресу електронної пошти на екрані Trial. Натисніть кнопку Send Information. Потім клікніть Download File Here, щоб почати завантаження безкоштовного програмного забезпечення. Збережіть файл на робочому столі комп'ютера.
4
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера через спеціальний кабель, який поставляється в комплектації. Відкрийте вміст внутрішньої пам'яті вашого пристрою і відправте отриманий файл з робочого столу на телефон. Дотримуйтесь інструкцій вашого пристрою, щоб правильно встановити програмне забезпечення. Дочекайтеся завершення процесу установки, спробуйте запустити його. Переконайтеся, що документи PDF читаються належним чином, і відсутні будь-які проблеми з відображенням шрифтів і сторінок.
5
Виберіть вкладку Registration, якщо ви вирішили придбати повну версію програми. Ви будете перенаправлені на інтернет-сторінку, де потрібно буде вказати інформацію про вашу кредитної або дебетової карті і оформити покупку додатка. Це дозволить не тільки переглядати документи більшого обсягу, а й редагувати їх.