Як відновити двигун.

Автолюбителі не з чуток знають про існування такої проблеми, як втрата компресії в циліндрах двигуна. Причини цього можуть бути абсолютно різні: неправильно зібраний двигун , зірвані зуби, розірваний зубчастий ремінь, провертається стартер колінчастого вала та інші. Але втрата компресії - ще не вирок: двигун можна відновити.
Вам знадобиться
  • - шланг;
  • - машинне масло;
  • - скло;
  • - молоток;
  • - гас;
  • - реметалліанти.
Інструкція
1
Для виправлення дефектів потрібне часткове розбирання двигуна, а також притирка клапанів. В умовах домашньої майстерні притирка здійснюється за допомогою відповідного по діаметру п'ятнадцятисантиметрової шланга, кінець якого надягають на клапан (він виконуватиме роль ручки).
2
За допомогою молотка подрібніть скло в порошок, а після змішайте його з машинним маслом. Нанесіть отриману суміш на кромку клапана і почніть процес притирання. Слідкуйте за тим, щоб під час притирання паста не потрапила на стержень клапана, оскільки це може завдати серйозної шкоди текстолитовой направляючої ручці.
3
Гумовий шланг-ручку надіньте на стрижень клапана з протилежного боку головки, після чого притисніть клапан до сідла і почніть його обертати. Щоразу повертайте клапан на тридцять градусів. Клапан періодично відривайте від сідла і переставляйте на нове місце (це необхідно, щоб не залишилося великих кругових рисок на поверхні клапана і сідла).
4
Якщо на поверхні клапана з'явилася сіра доріжка товщиною півтора-два сантиметри - це ознака того, що процес притирання закінчено. Після закінчення робіт добре вимийте гасом головку клапана і місця притирання. Притирання можна робити на двигунах всіх типів.
5
Якщо пробіг автотранспортного засобу перевищив п'ятдесят тисяч кілометрів, саме час відновити експлуатаційні параметри двигуна. Для цих цілей використовуються реметалліанти, які при додаванні в масло сприяють відновленню зношених поверхонь деталей двигуна. Ці унікальні «препарати» протягом короткого часу виробляють самовідновлення первісних геометричних розмірів деталей, збільшують компресію, скорочують витрата палива, а також нормалізують параметри роботи автомобільного двигуна.
Зверніть увагу
Будьте уважні й акуратні, розбиваючи скла: осколками можна поранитися.
Корисна порада
Неякісне паливо і холодні пуски прискорюють знос двигуна.