Як у фотошопі прибрати волосся. Як прибрати волосся фотошоп.

Засоби обробки цифрових зображень дозволяють буквально перетворювати будь-які фотографії, міняючи їх до невпізнання. Так, людину на фото можна зробити лисим, прибравши йому волосся . Придатним інструментом для цього є редактор Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop вихідне зображення. У меню виберіть File і Open .... Також можна натиснути Ctrl + O. Вкажіть файл в діалозі. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Виділіть області зображень, з якими буде вестися робота. Визначте найбільш ефективний спосіб ретуші. Так, світле коротке і не дуже щільно зростаючі волосся , розташовані на рівній шкірі (наприклад, на руках), можна прибрати, просто злегка розмив або розмазавши їх. Окремі чіткі волосся (наприклад, невдало спадають на лоб) відмінно видаляються «лечащими» інструментами. Прибрати ж густу шевелюру можна, лише відтворюючи зображення шкіри (або іншого закривається їй фону) на її місці.
3
При видаленні світлого волосся з рук або ніг спочатку створіть виділення навколо оброблюваної області. Це потрібно для того, щоб випадково не зіпсувати інші фрагменти. Використовуйте Pen Tool або Polygonal Lasso Tool в поєднанні з швидкою маскою. Якщо шкіра на коректуємими зображенні досить рівна, а волосся досить світлі і тонкі, спробуйте розмити їх за допомогою фільтра Gaussian Blur або інструменту Blur. Якщо в області виділення існують досить чисті фрагменти шкіри, «розмазуйте» їх у напрямку зон з волоссям. Використовуйте Smudge Tool.
4
Якщо існують великі області, зайняті досить часто зростаючими і чітко видимими волоссям (дуже коротка, «під машинку» стрижка на голові), виділіть їх і скопіюйте на новий шар. Застосуйте до шару фільтр High Pass з таким значенням параметра Radius, щоб волосся чітко позначалися в режимі попереднього перегляду. Інвертуйте кольору, натиснувши Ctrl + I. Змініть режим змішування шару на Overlay. При необхідності видаліть зайві фрагменти інструментом Eraser. Злийте шари, натиснувши Ctrl + E.
5
При необхідності видалення пишної зачіски розгляньте можливість створення колажу, тобто перенесення великого фрагмента зображення голови без волосся з іншого фотографії. Якщо є відповідний джерело, завантажте його в Adobe Photoshop. Виділіть і скопіюйте потрібний фрагмент (наприклад, всю верхню частину голови до чола). Вставте його в цільовий документ і подгоните за розмірами в режимі вільної трансформації (активується натисненням Ctrl + T). Якщо потрібно, скоректуйте кольору, використовуючи команди розділу Adjustments меню Image. Інструментом Eraser з великою прозорістю обробіть краю для гармонійного поєднання з нижнім шаром. Натисніть Ctrl + E.
6
Щільні локони або елементи зачіски, що знаходяться на тлі особи, брів, одягу, а також виступають за межі силуету, прибирайте інструментом Clone Stamp, вказуючи в якості джерела відповідний фон. Окремі пасма можна спробувати видалити за допомогою Patch Tool, вибравши як «заплатки» близький за фактурою і текстурою фрагмент.
7
Доробіть зображення інструментами Healing Brush і Spot Healing Brush, скоригувавши окремі невеликі деталі. Використовуючи Burn Tool і Dodge Tool, затемните і освітлити зображення там, де необхідно.
8
Збережіть результат у файл. Для цього виберіть Save As ... в меню File або натисніть клавіші Ctrl + Shift + S.
Засоби ретуші цифрових фотографій, що надаються сьогодні професійними графічними редакторами, дозволяють доводити до ідеалу недосконалі знімки. Розгладити шкіру, збільшити м'язи, прибрати боки - все це може бути здійснено за допомогою обробки зображення. Наприклад, в Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - файл з вихідним зображенням.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop файл, що містить зображення людини, яке потрібно виправити, прибравши боки. Для цього в розділі File головного меню клікніть по пункту "Open ..." або просто натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + O. З'явиться діалог. Виберіть у ньому файл і натисніть «Відкрити».
2
Активуйте фільтр Liquify. Виберіть пункт з даними назвою в розділі Filter головного меню програми або натисніть комбінацію клавіш Shift + Ctrl + X. За допомогою кнопок + і -, розташованих в нижній частині панелі попереднього перегляду, або використовуючи інструмент Zoom, який може бути активований кнопкою в правій панелі, виберіть відповідний для роботи масштаб відображення.
3
Розпочніть налаштуванні інструменту для корекції зображення. Клацніть по кнопці Pucker Tool в правій частині діалогу або натисніть S на клавіатурі. У групі елементів управління Tool Options праворуч вводите параметри в текстові поля.
4
За допомогою зміни значення поля Brush Size оберіть розмір кисті, якої буде проводитися корекція. Її початковий діаметр можна встановити приблизно рівним висоті оброблюваного фрагмента зображення. Для підбору значення даного параметра просто наводите кисть на зображення боки, який потрібно прибрати. Досягніть, щоб ужиматься область повністю або майже повністю вміщувалася в коло.
5
Змініть значення параметра Brush Pressure. За допомогою нього визначається вплив інструмента на зображення. Для перших спроб корекції вибирайте не дуже велике значення, в районі 30%. Параметр Brush Density («щільність» кисті) зробіть рівним приблизно 50. Значення Brush Rate змініть на 5-15. Чим воно більше, тим швидше відбувається корекція.
6
Приберіть боки на фотографії. Підведіть курсор миші до потрібного місця зображення. Клікніть один раз. Оцініть характер проведених змін. Якщо він вас не задовольнив, натисніть клавіші Ctrl + Z або кнопку Reconstruct і змініть положення кисті або її діаметр. Клацайте або проводите (при натиснутій лівій клавіші миші) по вбираючимся боків пензлем, домагаючись потрібного результату. Після закінчення корекції натисніть кнопку OK для збереження змін.
7
Збережіть зображення в потрібному форматі. Натисніть Ctrl + S або клікніть по пункту File головного меню, а потім виберіть "Save As ...". Вкажіть формат, цільову директорію і ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».