Як бути свідком на весіллі.

Свідок - головний помічник нареченого. Така почесна посада не обмежується присутністю на офіційній церемонії і проголошенням тостів за святковим столом: свідок також активно бере участь у підготовці до весіллі .
Інструкція
1
Допоможіть нареченому підібрати костюм для торжества. Виберіть оптимальну колірну гаму, адже деякі відмовляються від класичних чорних нарядів. Якщо добре розбираєтеся в машинах, разом з нареченим замовте відповідний транспорт для весілля. Зовнішній вигляд автомобілів, звичайно, важливий, але безпека, надійність, комфорт і справність - моменти, яким теж варто приділити увагу.
2
Підготуйте кілька хороших тостів. Потренуйтеся вдома перед дзеркалом, щоб в день весілля хвилювання не взяла верх і ви не забули важливі слова, хоча придумане на ходу і сказане від чистого серця часто звучить краще, ніж завчені, стандартні фрази.
3
Напередодні одруження організуйте парубочий вечір. Так відбувається прощання жениха з вільною холостяцьким життям. Придумайте цікавий і веселий сценарій вечора, щоб парубочий не перетворився на банальну пиятику.
4
Безпосередньо в день торжества стежте за тим, щоб наречений не забув узяти на реєстрацію паспорт, кільця, букет, шампанське і фужери. Потім має бути поїздка до будинку нареченої. З честю і гумором проходите всі випробування, які підготували подружки нареченої на чолі зі свідком. Як викуп захопіть з собою цукерки, шампанське, гроші, квіти - все, що звикли дарувати жінкам. Хитруєте і торгуйтеся, щоб задобрити дружок і допомогти нареченому прорвати «захист» на шляху до судженої.
5
У РАГСі залиште підпис у книзі реєстрації актів цивільного стану. Налийте молодим шампанське і підтримайте нову сім'ю гучним традиційним вигуком «Гірко!»
6
За стіл сідайте біля нареченої - адже ви повинні доглядати за дамою. Не зводьте з неї очей, т.к. буде багато охочих вкрасти туфельку або саму молоду дружину.
7
Якщо все ж не змогли вберегти наречену від обряду «викрадення», разом зі свідком і нареченим прийміть участь у всіх запропонованих конкурсах.
8
Упродовж свята виступайте масовика-витівника. Якщо гості занудьгували, запросіть їх на танцпол, попросіть тамаду провести конкурс або самі організуйте якусь гру.
9
Не йдіть з весілля, поки зал не покине останній гість.