Як дізнатися, Яка пісня грає. Як знайти в якому фільмі грала пісня.

Будь-яка людина, що слухає музику на комп'ютері, час від часу хоче дізнатися, що за пісню він щойно почув - в тому випадку, якщо ні виконавець, ні альбом, ні назва пісні в тегах треку не вказані. Чи не менше подібних ситуацій виникає і при прослуховуванні радіо, коли вам сподобався граючий в ефірі трек, але ви не почули, хто його виконує. Здавалося б, вирішити таку проблему практично неможливо, особливо, якщо ви не пам'ятаєте ні слова з тексту пісні, або ви почули чисто інструментальну композицію, але насправді це не так - ви можете дізнатися назву пісні за допомогою спеціальних програм і сервісів.
Інструкція
1
Почувши невідому пісню на який-небудь радіостанції, нескладно виявити її назву і виконавця, запам'ятавши назву радіостанції і відкривши її сайт. Зазвичай на сайті радіостанції маються списки програється в ефірі музики. Спробуйте згадати, в який час ви почули пісню, і прослухайте в онлайні уривок ефіру, що відповідає цьому часу.
2
Складніше виявити виконавця пісні, яку ви знайшли в себе на комп'ютері, і тут вам допоможуть спеціальні сервіси - наприклад, MusicBrainz або CDex - база, що дозволяє відновити назви музики зі непідписаного компакт-диска.
3
Якщо ж ви хочете зрозуміти, що за пісня грає в якомусь фільмі, кліпі або рекламі, або ви знайшли у себе старий компакт-диск, і не знаєте, що на ньому записано - найкраще буде використовувати програму Tunatic.
4
Це потужна утиліта, що дозволяє ідентифікувати пісню за лічені хвилини. Встановіть та запустіть програму, а також підключіть до комп'ютера мікрофон і переконайтеся, що у вас є робоче з'єднання з інтернетом.
5
Налаштувавши мікрофон, перевірте, чи реагує він на звук, і включіть музику, джерело якої ви хочете визначити, піднісши динамік до мікрофона. Не вимикаючи музику, в програмі натисніть на значок пошуку у вигляді лупи, щоб почати ідентифікацію треку.
6
Вам доведеться почекати деякий час - від 20 секунд до 2 хвилин, поки програма не з'ясує виконавця та назва вашої музики і поки вона не запропонує вам знайти докладну інформацію про пісню в Google, на Вікіпедії або на відомому музичному сервісі last. fm.