Як відрізнити psp від підробки. вважаються гри на псп флеш іграми.

Ігрові консолі Sony Play Station Portable підробляють рідше, ніж стільникові телефони, але й вони бувають контрафактними. Найчастіше під їх виглядом випускаються багатофункціональні мультимедійні плеєри.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що наявність на корпусі приставки логотипу Sony ще не говорить про те, що вона справжня. Підробки бувають як з ним, так і без нього. А вже якщо шрифт в логотипі помітно відрізняється від оригінального, або ж назву PSP нанесено на апарат взагалі без назви Sony, імітацію можна вважати виявленої вже на цьому етапі. Напис ж Made in China не говорить взагалі ні про що: Китай є країною-виробником як справжніх, так і підроблених PSP. Те ж стосується і роз'єму Mini-USB, який у оригінальних і контрафактних консолей однаковий.
2
Найбільш ранній підробкою під PSP можна вважати гру Pop Station. Розмірами вона трохи менше оригіналу, а екран у неї чорно-білий і вертикальний. По набору функцій Pop Station відповідає пристроїв класу Brick Game.
3
У більш досконалих контрафактних консолей корпус копіює зовнішній вигляд PSP майже повністю. Вони обладнані кольоровими екранами, але і їх можна відрізнити від оригіналу. Погляньте, чи є на апараті слот для карти пам'яті, і для якої саме. Якщо для SD, а в оригінальної моделі, з якою скопійований дизайн, використовується Memory Stick, підробка виявлена. Той же висновок можна зробити і в тому випадку, якщо використання карти пам'яті в приладі не передбачено, хоча в тій моделі PSP, з якою скопійований дизайн, він є. Також на таким приставках нерідко зустрічається абревіатура PMP (portable media player), виконана таким шрифтом, щоб її було важко відрізнити від логотипу PSP.
4
Класичні моделі PSP мають приводи для оптичних дисків вузькоспеціалізованого формату UMD. Огляньте підробку: якщо вона зроблена за зразком такої моделі, а привода немає, вона є підробленою.
5
Справжні консолі PSP всіх моделей обладнані радіомодулями WiFi. У підроблених же приставках їх не буває. Виявити наявність або відсутність такого модуля можна, гортаючи меню. Товар контрафактних виробах і браузера.
6
Також перевірити консоль на оригінальність можна, помістивши в її внутрішню пам'ять або на карту пам'яті файл формату SWF версії не вище 7 (для консолей, прошивки яких давно не оновлювали - не вище 6). Успішний запуск такого файлу шляхом вписування прямого шляху до нього в адресний рядок браузера каже про оригінальність пристрою. Про його контрафактності, в свою чергу, говорить наявність емулятора ігрових приставок NES, Game Boy, Sega і інших. Образи картриджів до таких приставок в більшості випадків є контрафактними самі по собі, і тоді їх використання незаконно.