Як оформити фото в зображенні.

Наклавши знімок на фонове зображення, ви зможете не тільки отримати красиво оформлену фотографію , але і посилити враження, вироблене знімком. Для створення такого колажу буде потрібно змінити розмір, положення фото і оформити його за допомогою стилів шару. Всі ці операції можна виконати в графічному редакторі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія;
  • - фонова картинка.
Інструкція
1
Як фон для знімка можна використовувати підходяще за тематикою зображення. Для оформлення фото, зробленого під час літнього відпочинку, підійде картинка з пейзажем без привертають увагу деталей. Надати фотографії жартівливий настрій допоможе фон, що імітує дитячий малюнок. Якщо підходящих зображень не виявилося на вашому комп'ютері, їх можна пошукати в безкоштовних фотобанках.
2
Завантажте фонову картинку в Photoshop за допомогою опції Open меню File. Вставте знімок в документ із зображенням, скориставшись опцією Place з того ж меню.
3
Якщо потрібно, зменшіть розмір фото, зсунувши рамку на його краях так, щоб фон був видний з-під знімка. За допомогою тієї ж рамки можете повернути знімок. Для цього помістіть покажчик курсору за кордонами рамки близько одного з кутів картинки. Змініть нахил картинки, затиснувши ліву кнопку мишки. Натисканням на клавішу Enter застосуєте трансформацію.
4
Знімок, який ви вставили в документ за допомогою опції Place, перетворився в смарт-об'єкт. Якщо ви хочете зберегти можливість швидкої заміни вже оформленого фото, залиште шар в режимі смарт-об'єкта. Якщо у вас немає такого бажання, застосуйте до фотографії опцію Convert to Layer групи Smart Objects меню Layer.
5
Візуально відокремте знімок від фону. Це можна зробити за допомогою опцій Drop Shadow і Stroke групи Layer Style меню Layer. Drop Shadow створить імітацію тіні, яку відкидає фотографія на фонову картинку. Параметр Angle регулює кут, під яким на об'єкт, що дає тінь, падає світло. За допомогою Distance можна відрегулювати зсув тіні, інакше кажучи, вказати, як далеко від вашого знімка знаходиться затінюють поверхню. Величина Spread регулює жорсткість країв тіні, а Size - розмір.
6
Опцією Stroke додайте до фотографії просту рамку. Виберіть пункт Inside в списку Position і налаштуйте в поле Size величину рамки. Її забарвлення ви можете вибрати, якшо за зразком кольору в налаштуваннях опції.
7
Якщо шар зі знімком є смарт-об'єктом, ви можете замінити фотографію іншим файлом, застосувавши опцію Replace Contents групи Smart Objects. Тінь і обведення, накладені на шар, збережуться при зміні знімка.
8
Застосуйте опцію Save As меню File для збереження оформленої картинки. Якщо ви плануєте згодом поміняти знімок, збережіть документ у форматі psd. Файл з розширенням jpg підійде для швидкого перегляду та завантаження в інтернет.