Як повернути блиск в очах. блиск в очах у хлопця.

Гарний настрій завжди можна помітити по життєрадісного блиску в очах. Коли виникають проблеми на роботі, в стосунках або пропадає інтерес до життя, оточуючі помічають це по кислого, згаслого погляду. Як же повернути блиск в очах і бажання жити повним життям?
Вам знадобиться
  • - старі фото;
  • - друзі, знайомі і просто приємні люди;
  • - бажання щось змінити у своєму житті на краще.
Інструкція
1
Знайдіть свої старі фото і подивіться, наскільки ви були молодші, як посміхалися і раділи навіть дрібницям. Згадайте, що саме доставляло вам радість. Можете скласти список, що б ви хотіли знову спробувати, який божевільний вчинок хотіли повторити. Може бути, ви самі придумаєте щось нове і обов'язково включите це в список.
2
Дочекайтеся найближчих вихідних або візьміть відпустку і починайте виконувати всі за списком. Для цієї мети бажано взяти стару подругу чи друга, щоб разом перейнятися тими емоціями, які ви відчували в минулому. Спробуйте улюблене морозиво, сходіть в кіно, загалом, зробіть все, на що до цього не вистачало часу. Багатьом піднімає настрій оновлення гардероба або покупка нової корисної штучки.
3
Придумайте собі нове заняття. Очевидно, якщо ви починаєте на автоматі щодня виконувати одні й ті ж дії, то пора щось змінити в своєму житті, щоб повернувся колишній блиск в очах і зацікавленість тим, що відбувається навколо вас. Говориться зовсім нема про такому нудному занятті, як збирання марок або ще чогось. Спробуйте, наприклад, новий вид спорту - катання на ковзанах, роликах, якщо є можливість і бажання - серфінг або стрибки з парашутом. Іноді нові емоції повністю міняють погляд на життя.
4
Займіться своїм зовнішнім виглядом. Це допоможе вам закріпити успіх і завжди виглядати на всі сто. Можете зробити маску зі свіжого банана. Обов'язково вибирайте стиглий банан. Розімніть половинку або третину фрукта виделкою і змішайте кашку, що вийшла зі сметаною чи вершками 1: 1. Суміш нанесіть на область очей і обличчя, полежіть так хвилин 15-20.
5
Сходіть на розважальні заходи. Це може бути парк атракціонів, аквапарк або, що зараз досить часто зустрічається, флешмоб. Обов'язково захопіть з собою друзів або просто знайомих, компанія яких вам піднімає настрій.
6
Не забувайте про здоровий і повноцінному харчуванні. Якщо ви будете отримувати всі необхідні організму речовини, то і відчувати себе ви будете відмінно. А разом з тим прийде і гарний настрій, і бажання до чогось прагнути.