Як створити танцювальну групу. Як створити групу танців.

Танцювальна група може стати одним з ключових творчих етапів як для професіоналів, так і для любителів хореографії. Можливість працювати самостійно, а також співпрацювати з представниками інших жанрів мистецтва відкриває перед талановитої групою великі перспективи.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - костюми;
  • - реквізит;
  • - музика;
  • - персонал.
Інструкція
1
Виберіть танцювальний напрямок, в якому працюватиме ваша група. Грунтується не тільки на своїх особистих уподобаннях, але і на сучасних тенденціях. Враховуйте перспективи виступів та гастрольної діяльності в майбутньому.
2
Знайдіть або виберіть керівника групи, який міг би виконувати роль постановника танців. У його обов'язки входитиме адміністрування, управління колективом, вибір стратегії розвитку, просування, підбір персоналу. Згодом функції адміністратора та художнього керівника доцільно розподілити між різними фахівцями.
3
Наберіть колектив. Якщо ви обертаєтеся у відповідному середовищі, наприклад, вчіться в танцювальній школі, запропонуйте своїм знайомим створити групу . В цьому випадку ви вже будете мати уявлення про здібності і серйозності намірів учасників. Якщо у вас не вистачає кандидатів серед знайомих, складіть список вимог і проведіть загальний кастинг.
4
Створіть репертуар і складіть графік репетицій. При виборі композицій орієнтуйтеся на плановані виступи. Якщо у вас є можливість, запишіть декілька музичних треків спеціально для вашої групи: так колектив буде більш впізнаваним.
5
Замовте костюми і необхідний реквізит для виступів. Ефектний зовнішній вигляд і продуманий стиль групи - одна з необхідних складових майбутнього успіху.
6
Розширюйте сферу діяльності. Ви можете займатися як самостійними виступами, так і працювати з іншими колективами (вокальними, театральними). Будьте в курсі міжнародних конкурсів, фестивалів, телевізійних зйомок. Значущі перемоги і гучні проекти незмінно позначаться на вашій популярності.
Корисна порада
Створіть сайт вашої групи. Викладіть фото і відео зі своїх виступів, основну інформацію. Продвигайте цей ресурс в інтернеті, забезпечуючи собі додаткову розкрутку.