Як зібрати крісло.

В магазинах ми можемо купити будь-які меблі на будь-який смак. Але найчастіше вподобані нам моделі диванів, столів, крісел і інших предметів меблів коштують дорожче, ніж ми можемо собі дозволити. Якщо переплачувати не хочеться, а хочеться заощадити і зробити щось самому, тоді чому б не виготовити крісло ? Давайте так і зробимо.
Інструкція
1
Основним матеріалом для саморобного крісла будуть дошки перетином 15х80 і 15х50 мм. Для підлокітників і ніжок підійдуть дошки такого ж перетину з берези, бука або дуба. Про решту матеріалах буде розказано нижче.
2
Виготовляється сидінні крісла у вигляді звичайної рамки обраної вами форми із сполучених між собою дощок за допомогою цвяхів або саморізів і металевих куточків. Рамка сидіння крісла буде примикати до нижньої частини такої ж за габаритами рамки спинки, яку слід зробити трохи звуженою догори. Габарити рамки для сидіння рівняються 500х500 мм, для спинки - 500х450. Ширина дощок для рамки сидіння - 80 мм, для спинки - 50 мм.
3
Підлокітники крісла потрібно закріпити ззаду спинки за допомогою планки. Ця планка буде також служити опорою для спинки крісла. Планку цвяхами краще не прибивати, а прикрутити на саморізи, щоб трималася міцно.
4
На верхівках ніжок крісла підлокітники повинні закріплюватися за допомогою металевих куточків. Кожна з ніжок кріпиться до рамки сидіння двома болтами з напівкруглими нікельованими, хромованими або хоча б воронінням головками.
5
Сидіння крісла слід обладнати подушкою, щоб на ньому було зручніше сидіти. Для цього береться мішковина, парусина, бязь, полотно або інша щільна тканина, з якої зшивається мішок за розмірами сидіння крісла. Мішок потім потрібно набити рівномірним і не дуже тонким шаром вати і зашити. Оптимальна товщина подушки - 60-80 мм. Також слід прошити подушку щільними суворими нитками. До речі, можна замість вати прокласти один або кілька шарів поролону. Це буде навіть зручніше. Готова подушка вкладається на сидінні, покривається оббивкою, якою потім обвивається все сидіння.
6
Для спинки крісла подушку можна зробити аналогічним чином, але її можна зробити більш тонкою. У верхній частині спинки подушку потрібно прикріпити нитками або тасьмами до гумовому плетінню.
7
Порядок виконання робіт приблизно такий: Накресліть ескізи крісла, потім заготуйте всі деталі. Після цього зробіть в остаточному складанні обидві рамки, далі зробіть контрольну збірку крісла (петлі, які з'єднують спинку з сидінням, ставити поки не потрібно). Усунете неполадки, якщо такі є, перевірте всі розміри. Тепер можете проводити остаточну збірку крісла. Зібравши каркас, зробіть гумові плетіння, подушки. Укладіть подушки на свої місця, після чого обейте оббивної тканиною сидіння і спинку. Під кінець обробіть ніжки з підлокітниками. Це все.