Як відкрити файл формату mkv. Як відкрити файл mkv.

Останнім часом в мережі з'являється все більше відео у форматі mkv. Насправді mkv - це не окремий файл , а спеціальний мультимедійний контейнер Matroska, що містить відеодоріжки, аудіодоріжку, субтитри і допоміжну інформацію. Формат відрізняється від всім відомого avi поліпшеною роздільною здатністю і продуктивністю, простотою редагування і можливістю зміни конфігурацій.
Вам знадобиться
  • - Доступ в інтернет;
  • - Набір кодеків Сombined Сommunity Сodeck Рack або K-Lite Codec Pack;
  • - Програвач Media Player Classic;
  • - спліттер для воспоізведенія Matroska Splitter.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно встановити набір кодеків Сombined Сommunity Сodeck Рack (CCCP). Пакет містить мінімальний набір кодеків, необхідних для перегляду відеозаписів більшості відомих форматів, у тому числі і для відтворення mkv файл ів. Завантажити його можна абсолютно безкоштовно з офіційного сайту розробника. Встановіть кодеки, слідуючи інструкціям на екрані.
2
Якщо вам необхідний більш потужний і розширений набір кодеків, варто зробити вибір на користь K-LITE CODEC PACK. У порівнянні з CCCP, він займає більше місця на жорсткому диску і вимагає додаткової настройки. Розробники пропонують шість версій програми, але краще всього зробити вибір на користь повної версії. Завантажити пакет кодеків можна за адресою http://k-lite-codec.com/fu.php.
3
Для того щоб відтворити mkv- файл , вам також буде потрібно програвач Media Player Classic. Він також поширюється абсолютно безкоштовно і доступний для скачування на офіційному сайті розробника. Програвач, слідуючи інструкціям на екрані.
4
Для зміни конфігурація mkv- файл а (створення меню, зміни мови, включення/відключення субтитрів і т.д.) вам потрібна програма Matroska Splitter. Вона розкриває mkv- файл и і дозволяє замінити ту чи іншу його частину. Програму можна завантажити з офіційного сайту розробників.
5
Після установки вищеперелічених програм запустіть mkv файл і насолоджуйтеся переглядом відео високої якості.
Корисна порада
На офіційному сайті розробників формату mkv matroska.org доступні для скачування всі перераховані вище програми, а також багато інших корисні утиліти.