Як захиститися від ddos.

Сервери, як і деякі інші учасники всесвітньої павутини, можуть бути підданий хакерській ddos-атаку. Дана атака представляє з себе пересилку величезної кількості пакетів, з якими атакується комп'ютер впоратися не в змозі. Захиститися від даного виду загрози досить проблематично, і тому нерідко доводиться вдаватися до допомоги висококваліфікованих програмістів у сфері захисту комп'ютерних систем.
Інструкція
1
Зверніться до досвідченого фахівця, який професійно займається адмініструванням сайтів і по боргу своєї служби мало не кожен день стикається з необхідністю відображення ddos-атак. Заблокуйте з його допомогою звернення до сервера з певних країн, звідки може йти хакерської напад. Крім цього виконайте ряд налаштувань, які здатні захистити ваш комп'ютер від зловмисників. Однак подібні заходи далеко не завжди ефективні. Вони підійдуть лише в тому випадку, якщо напад не дуже добре організовано й не надто серйозне.
2
Можна піти й іншим шляхом. Зв'яжіться з технічною підтримкою свого хостингу, на якому розташовується ваш веб-ресурс, і попросіть про заміну свого IP-адреси. Часом подібних дій буває достатньо для того, щоб початківець хакер припинив проводити ddos-атаки, а більшість таких протиправних дій скоюється саме новачками. Для більш серйозного захисту встановіть міжмережевий екран, за допомогою якого велика частина вхідного трафіку буде відфільтрована і сервер буде продовжувати свою штатну роботу.
3
Є і ще один варіант захистити свій комп'ютер від нападу хакерів. Для цього зверніться за допомогою до одного з спеціалізованих хостингів, що займаються саме охороною серверів від ddos-атак. В результаті ви не тільки зможете уникнути технічних проблем, але і збережіть свій IP-адресу. Весь наявний трафік в такому випадку буде розподілятися на декілька серверів. Зрештою до вас буде доходити виключно корисний трафік. Все що йдуть до вас ddos-атаки будуть заблоковані, а ви зможете спокійно насолоджуватися роботою на своєму комп'ютері.
Будь сервер може піддатися хакерської ddos-атаку. І чим вище рівень організації нападу, тим більше складні і дорогі методи необхідні для захисту сервера.
Інструкція
1
Зверніться до досвідченого фахівця, який займається адмініструванням сайтів і стикався з необхідністю відображення ddos-атак. З його допомогою можна заблокувати звернення до сервера з певних країн, звідки хакери виробляють напад, а також виконати ряд інших налаштувань, що захищають сервер від зловмисників. Проте такі заходи допомагають, як правило, лише при не надто серйозних і організованих атаках.
2
Зв'яжіться з техподдержкой вашого хостингу. Часто достатньо просто змінити поточний IP-адресу, щоб початківець хакер більше не міг продовжувати атаку. Для більш ефективного захисту знадобиться міжмережевий екран, яким не завжди розташовує хостінг компанії. Такий екран зможе відфільтрувати велику частину вхідного трафіку, щоб сервер продовжив штатну роботу.
3
Скористайтеся послугами одного із спеціалізованих хостингів, які займаються саме захистом серверів від ddos-атак, в тому числі організованих досвідченими хакерами. Перевагою такого варіанту є можливість збереження поточного IP-адреси. Весь трафік буде розподілятися на декілька серверів, кількість яких варіюється від інтенсивності атаки. В кінцевому підсумку ви будете отримувати тільки корисний трафік, в той час як запити зловмисників не зможуть пройти фільтр, і IP-адреси, які використовують хакери, будуть заблоковані, поки напад не закінчиться.
Корисна порада
Операційні системи сімейства Windows більш уразливі для нападів хакерів. Тому рекомендується використовувати на сервері тільки спеціалізовані мережеві операційні системи, для яких робота з трафіком є звичною і головним завданням.