Як надрукувати плакат на принтері.

Бувають випадки, коли потрібно надрукувати великий плакат , постер або стінгазету. Звичайно ж, можна звернутися в спеціальну організацію, що займається наданням подібних послуг. А можна роздрукувати необхідне зображення за допомогою звичайного принтера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер;
  • - Microsoft Word або МS Office Publisher.
Інструкція
1
Зробити в домашніх умовах великої плакат можна за допомогою звичайного принтера та спеціальної програми, встановленої на комп'ютер. Хоча для цих цілей чудово підійде і звичайний текстовий редактор Word від Microsoft Office. При друку в ньому документа виберіть принтер і у властивостях «Параметри сторінки» вкажіть розмір паперу.
2
Найбільш зручним для друку великих плакат ів і афіш є додаток МS Office Publisher. Якщо ви вирішили зробити стенд (або плакат ) самостійно, запустіть програму. У діалоговому вікні в меню виберіть пункт «Створити» або натисніть клавіші Ctrl + N. Потім у вікні знайдіть посилання «Порожні публікації». Клацніть по ній і створіть новий документ. Після чого задайте йому необхідний розмір.
3
Для цього з меню «Файл» пройдіть по посиланню «Параметри сторінки» і в розділі «Розмітка» виберіть «Афіша». Потім вкажіть потрібний вам розмір. Програма пропонує два варіанти: 45см на 60 см або 60 см на 90 см. Виберіть орієнтацію вашого плакат а: книжкову або альбомну. І задайте ширину перекриття. За умовчанням вона дорівнює 0,635 см. Але натиснувши на кнопку «Змінити перекриття», ви можете вказати будь-які значення. 0,1-0,4 буде достатньо.
4
Якщо в даному розділі ви виберете пункт «Друкувати сторінку цілком», публікація буде друкуватися автоматично і займе дев'ять сторінок, тому що вона не вміститься на одному аркуші.
5
Для майбутнього плакат а ви можете вибрати будь-який формат. При необхідності зробіть його зображеннями, текстом, автофігурами, написами, колірними схемами. Можете вибрати один з наявних в додатку макетів.
6
Коли ваш плакат буде готовий, виберіть в меню пункт «Друк» і роздрукуйте документ. Потім зріжте зайві смужки паперу і акуратно склейте між собою кольорові фрагменти. Для їх з'єднання найкраще використовувати клей ПВА. Під час склейки аркушів намагайтеся зробити шви менш помітними.
7
Якщо перераховані вище варіанти друку плакат ов вас не влаштовують або здаються важкими, скористайтеся спеціально призначеними для цього програмами. Наприклад, RonyaSoft Poster Printer або PosterPrint.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a3zVXBBUyFg