Як викрутити свічку розжарювання.

Свічка розжарювання представляє собою додаткове джерело тепла, призначений для запалення і випаровування палива в камерах згоряння дизеля. По суті, це електричне нагрівальний пристрій. Воно відрізняється тим, що має спіраль розжарення. Як і будь-яке інше пристрій, свічку розжарювання потрібно правильно встановити, а при необхідності і демонтувати.
Вам знадобиться
  • - ключі;
  • - розгортка;
  • - спеціальна змазка;
  • - вимірювальний прилад.
Інструкція
1
Свічки розжарювання , як і форсунки, знаходяться під впускним колектором, який потрібно демонтувати для зняття свічки. Для виконання цієї процедури знадобиться ключ-тріскачка з подовжувачем.
2
Після того як було знято впускний колектор, відверніть гайки, що фіксують свічки. Гайки повністю не знімаються, оскільки вони вбудовані в наконечник проводів. Слідом за цим викрутити свічки розжарювання .
3
Перед демонтажем свічок розжарювання обов'язково очистіть від нагару отвір в форкамері і свічковий канал, використовуючи для цього розгортку потрібного діаметра. Рекомендується використання штатної розгортки. Однак перед цим накладіть мастило на канавки використовуваної розгортки.
4
Конструкцією розгортки передбачається наявність спеціального упора: саме цей елемент перешкоджає пошкодженню кульового штифта в передкамері. Але все ж, краще використовувану розгортку не вводити занадто глибоко.
5
Перед викручуванням свічок розжарювання нанесіть на різьблення свічки графітову мастило. Демонтаж цього нагрівального пристрою виробляєте, по можливості, при добре прогрітому двигуні.
6
Зняттю свічок розжарювання передує від'єднання цього нагрівального елемента від надсвечніка, а також видалення стисненим повітрям відкладень.
7
У тому випадку якщо свічка розжарювання пошкоджена, замініть весь комплект: після демонтажу нагрівальних пристроїв огляньте кожну зняту свічку розжарювання . Потім за допомогою вимірювального приладу перевірте випробувальну напругу, а також виміряйте опір між металевим корпусом і клемою контактної гайки.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: неправильно встановлена свічка розжарювання може привести до пошкодження не тільки самої деталі, але і автомобільного двигуна.
Корисна порада
Краще заміну свічок розжарювання доручити фахівцям автомайстерні: це дозволить уникнути безлічі проблем. Найбільш поширена неприємність, з якою можна зіткнутися при викручуванні свічки розжарювання, - поломка цього нагрівального пристрою.