Як налаштувати основний шлюз. мережеві підключення основний шлюз.

При налаштуванні мережевого обладнання доводиться стикатися з деякими не надто знайомими новачкові параметрами, наприклад, з адресами основного шлюзу . Дана опція нерідко використовується для вказівки комп'ютера, що надає доступ в інтернет, тому знання налаштування основного шлюзу нагоді багатьом починаючим користувачам.
Інструкція
1
Для початку налаштуйте саме мережеве обладнання, зазвичай це роутер. Для цього з'єднаєте через LAN-порт ваше обладнання з мережевою картою. Після цього відкрийте будь-який інтернет-браузер і в адресний рядок введіть IP вашого роутера (наприклад, 192.168.1.1, докладніше написано в інструкції до вашого обладнанню). Після цього з'явиться форма входу, в яку необхідно ввести логін та пароль (найчастіше це admin). Потім, вивчивши інтерфейс сторінки, знайдіть опцію WAN і активуйте її.
2
Далі перейдіть в розділ «Основний шлюз» (англійською це може звучати як Server Adress). У текстове поле введіть необхідне значення шлюзу . Тут же в разі необхідності можна попорпатися в налаштуваннях DNS-серверів, які тісно пов'язані зі шлюзом. Для цього приберіть галочку навпроти напису «Отримати ДНС автоматично» і введіть необхідні адреси. Збережіть внесені зміни, натиснувши на кнопку Save або Apply, після чого перезапустіть ваше мережеве обладнання для того, що налаштування вступили в силу. Також можлива настройка основного шлюзу і в самому комп'ютері. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть в «Панель управління». У вікні, знайдіть розділ «Мережа та інтернет» і відкрийте його.
3
Потім натисніть на об'єкт під назвою «Центр мережі і загального доступу». У даному підрозділі виберіть опцію «Управління мережевими підключеннями», після відкриття якої відразу ж перейдіть в «Мережеві підключення». Правою кнопкою миші вкажіть адаптер, для якого необхідно налаштувати основний шлюз. Виберіть «Властивості» у вікні, і перейдіть у вкладку «Мережа». Знайдіть розділ «Компоненти, що використовуються цим підключенням». Натисніть «Протокол Інтернету версії 6 (TCP/IPv6)» або «Протокол Інтернету версії 4 (TCP/IPv4)». Виберіть «Властивості» і клікніть по опції «Отримати IP-адресу автоматично» або «Використовувати наступний IP-адреса».