Як перезавантажити adsl модем. Як віддалено перезавантажити модем.

Під час роботи в інтернеті трапляються збої, які можуть привести до відключення з'єднання. Для відновлення роботи інтернету іноді недостатньо просто перепідключитися до мережі. Часом необхідно перезавантажити модем .
Вам знадобиться
  • ADSL модем, мережевий адресу модему, логін і пароль для доступу в веб-інтерфейс модему.
Інструкція
1
Щоб перезавантажити ADSL модем , часом досить просто вимкнути його на кілька секунд і потім знову включити. На задній панелі модем а знайдіть кнопку вимкнення. Натисніть її і почекайте 10 секунд. Потім знову включите модем . Дочекайтеся, поки загоряться потрібні індикатори на передній панелі, і підключайте інтернет з'єднання.
2
Іноді недостатньо просто вимкнути модем . Перед вимиканням необхідно висмикнути кабель інтернету з пристрою. Потім вимкніть модем на 10 секунд, включіть і вставте кабель назад. Після загоряння індикаторів можна починати роботу в мережі.
3
Якщо вимикання модем а не допомогло і проблема залишилася, перезавантажте adsl- модем через веб-інтерфейс пристрою. Для цього вам необхідно відкрити будь-який браузер і в адресному рядку ввести мережевий адресу модем а. За замовчуванням ip пристрої 192.168.1.1.
4
Після переходу по ip-адресою модем а відкриється вікно для введення логіна і пароля. За замовчуванням ім'я користувача - admin, пароль - admin. Якщо дані логін і пароль не підходять, вам необхідно дізнатися ці дані в адміністратора мережі або людини, яка налаштовував ваш модем .
5
У веб-інтерфейсі управління модем ом знайдіть підменю, що містить команду перезавантаження модем а. Зазвичай меню розташовується зліва. Виберіть пункт меню Service, Tools, System або Managment, потім натисніть на кнопку Reload або Restart. В деяких моделях модем ов кнопка перезавантаження може бути відразу в меню інтерфейсу.
6
Дочекайтеся, поки відбудеться перезавантаження модем а. При цьому індикатори на передній панелі виключаться, а веб-інтерфейс стане недоступним. Після підключення модем а індикатори знову загоряться, і ви можете продовжувати роботу в інтернеті.
Зверніть увагу
Перед перезавантаженням модему відключіть інтернет-з'єднання
Корисна порада
Подивитися мережевий адресу ви можете в з'єднанні по локальній мережі -> "Властивості" -> "Загальні" -> "Протокол інтернету TCP/IP" -> "Властивості" -> "Основний шлюз". Іноді рядок шлюзу може бути порожньою. В такому випадку необхідно звернутися до адміністратора мережі.