Як перевірити завантажувальний сектор.

Деякі типи вірусного програмного забезпечення неможливо видалити навіть шляхом переустановлення операційної системи. Така проблема, як правило, викликана зараженностью завантажувального сектора жорсткого диска.
Вам знадобиться
  • - завантажувальні диски Windows.
Інструкція
1
Для перевірки стабільності завантажувального сектора вінчестера необхідно використовувати стандартне антивірусне ПЗ. Даний метод застосовується лише для операційної системи Windows XP. Відкрийте меню встановленого антивіруса.
2
Якщо ви не використовуєте подібну програму, скачайте утиліту Dr. Web CureIt. Виконайте сканування локального диска C, включаючи кореневий каталог. Видаліть вірусні об'єкти, якщо вони будуть знайдені запущеної утилітою.
3
Операційні системи Windows Seven і Vista створюють додатковий розділ на жорсткому диску. Саме на ньому зберігаються всі файли, необхідні для правильної завантаження ОС. Для сканування даній області підключіть ваш жорсткий диск до іншого комп'ютера.
4
Дана процедура необхідна для того, щоб антивірусне програмне забезпечення могло отримати доступ до завантажувального розділу. Виконайте сканування зазначеної області.
5
Якщо ви виявили вірусні файли, які не можуть бути видалені, перезапишіть завантажувальний сектор. У Windows XP необхідно завантажитися з командного рядка. Для цього вставте диск і виберіть відповідний пункт.
6
Введіть послідовно команди fixboot C: і fixmbr C :. Після введення кожного рядка натискайте клавішу Enter. Закрийте консоль відновлення і перезавантажте комп'ютер.
7
Для виправлення завантажувального сектора в системах Windows Vista і Seven використовуйте стандартну функцію, присутню на установчому диску. Запустіть програму з зазначеного носія. Виберіть меню «Додаткові параметри відновлення».
8
Відкрийте пункт «Відновлення запуску». Підтвердіть запуск процедури перезапису завантажувального сектора . Після його завершення комп'ютер буде автоматично перезавантажений.
9
Ви також можете використовувати командний рядок при роботі з новими системами. Для цього відкрийте вміст папки boot, розташованої на установчому диску. Послідовно введіть команди: аttrib bсd -s -h -rrеn c:? Oot? Cd bcd.oldbоootrеc/RebuildBсd.