Як зробити віртуальний com порт.

При роботі з ПК бувають випадки, коли у вашу систему встановлено кілька додатків, для роботи яких необхідний com- порт . Однак число даних порт ов далеко не завжди дорівнює кількості таких додатків. Тому при нестачі цих пристроїв в ОС передбачено створення віртуальних, число яких не обмежена.
Інструкція
1
Існує кілька способів створення віртуального com- порт а, кількість цих способів дорівнює кількості програм, що дозволяють провести такі маніпуляції в ПК. Одним з додатків подібного виду є Advanced Virtual COM Port. Завантажити її можна за посиланням, представленої в категорії «Додаткові джерела». Встановіть програму і запустіть. Уважно вивчіть інтерфейс утиліти і знайдіть кнопку «Створити порт ». У вікні, виберіть джерело того порт а, який ви збираєтеся створити. Зайдіть через меню «Пуск» в «Панель управління». Виберіть значок «Диспетчер пристроїв» і перевірте розділ com- порт ів.
2
Також існує й інший спосіб створення віртуального порт а. Він заснований на установці драйвера. Для початку скачайте його, перейшовши за наступним посиланням під назвою «Драйвер com- порт а». Завантажений архів розпакуйте в будь-яку папку. Потім підключіть кабель стороною роз'єму USB до комп'ютера (другий кінець кабелю, де знаходяться два DB-9, залиште неподключённим). Виберіть «Провести пошук відповідного драйвера для пристрою». Вкажіть місце розташування драйвера. Потім натисніть «Огляд», виберіть драйвер, і клацніть по кнопці «Готово». Перезавантажте комп'ютер і перевірте «Диспетчер пристроїв».
3
Створити віртуальний com- порт можна і за допомогою мережевої утиліти Virtual Null Mode. Завантажити її можна, відшукавши відповідну назву в категорії «Додаткові джерела». Встановіть програму. Після установки на що з'явився питання про створення нового пристрою дайте відповідь «Так». Вкажіть необхідні номери порт ов і підтвердіть внесені зміни кнопкою «ОК». На цьому етапі створення com- порт а закінчено. Перезавантажте ваш комп'ютер, зайдіть через меню «Пуск» в «Панель управління» і перевірте «Диспетчер пристроїв». Також не забувайте, що віртуальні порт и майже не відрізняються від реальних, вони виглядають і функціонують аналогічно своїм справжнім побратимам.