Як вирізати аудіо.

Іноді виникає необхідність вирізати аудіодоріжку з відеокліпу або з фільму. Для того, щоб це зробити, можна скористатися професійними утилітами відеообробки. Але такі програми є потужні відеоредактори. Часом установка таких редакторів зовсім не потрібна. Це можна пояснити великим об'ємом дистрибутива, безліччю функцій, які в підсумку так і не будуть використані користувачем персонального комп'ютера. Для швидкої вирізки аудиодорожки можна скористатися пакетом від Sonic Foundry.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Sound Forge.
Інструкція
1
Sound Forge - це один з найпопулярніших музичних редакторів - «домашня» студія звуку. Самій часто використовуваної операцією цієї програми є вирізання фрагментів з відео і звукових файлів. Для того щоб приступити до будь-якої операції в цій програмі, необхідно закачати програму на комп'ютер і встановити. Установка займає кілька хвилин і потребують лише базового знання англійської мови.
2
Запустивши програму, натисніть меню File - виберіть пункт Open. У вікні, можна відразу вибрати фільтр файлів. Приміром, вам необхідно відкрити файл з розширенням .avi - вкажіть цей фільтр. У вікні залишаться видно тільки файли по заданому вами фільтру.
3
Виберіть шуканий файл і натисніть кнопку «Відкрити».
4
В головному вікні програми з'явиться мультимедіа доріжка у формі декількох хвиль. Ця доріжка містить в собі відеодоріжку і аудіодоріжку . Свого часу, аудіодоріжка може містити 2 частини (стерео) або одну частину (моно). Вікно редагування можна розтягнути на всю робочу область редактора.
5
Для того щоб витягнути з відеоролика всю аудіодоріжку слід перейти в меню «Файл» - вибрати «Зберегти як». У вікні, вибрати формат файлу (wav, mp3, ogg і т.д.). Натисніть зберегти. Збереження займає небагато часу, в залежності від довжини відеоролика.