Як додати в слайд-шоу музику.

Слайд - шоу в музичному супроводі - це наочне мультимедійне відображення ідеї або якого-небудь проекту. Воно дозволяє за мінімальний проміжок часу отримати набагато більше інформації, ніж від звичайного розповіді. Дуже хорошу презентацію можна створити при використанні програми Power Point, яка міститься в стандартному пакеті офісних програм від Microsoft Office. Її створення не займає багато часу і сил.
Інструкція
1
Першим ділом відкрийте необхідний файл з презентацією, в який ви хочете додати музику . Як тільки він завантажиться, відразу ж перейдіть на слайд, під час перегляду якого повинна звучати обрана вами музика.
2
Після цього в головному меню програми виберіть вкладку "Вставка", а на стрічці у групі "Кліпи мультимедіа", яка знаходиться в правій частині стрічки. Потім клікніть по пункту "Звук" і в списку, виберіть пункт "Звук з файлу".
3
Далі у вікні "Вставка звуку" зі списку "Папка" виберіть диск і папку, де знаходиться файл з додається в презентацію музичною композицією. Клацніть мишкою по імені вибраного файлу та натисніть кнопку "ОК".
4
У вікні "Microsoft Office PowerPoint" виберіть, яким саме чином у презентації буде відтворюватися додається музичний фрагмент. Якщо ви натиснете кнопку "Автоматично", тоді музичний фрагмент буде відтворюватися автоматично після переходу до містить його слайду. Якщо ви натиснете кнопку "За клацання", тоді музичний фрагмент буде відтворюватися тільки після клацання миші.
5
Після того як ви додасте музичний файл, на вибраному слайді з'явиться відповідний значок. Клацніть мишкою по значку музичного фрагмента, після чого в головному меню програми з'явиться панель "Робота зі звуками".
6
Відрегулюйте параметри музичного відтворення. На панелі "Робота зі звуками" ви можете зробити налаштування параметрів обраного музичного фрагмента, тобто регулювання гучності, вибрати спосіб і режим його відтворення.
7
Як тільки всі дії будуть виконані в необхідній послідовності, до вашого вибраному слайду додасться обрана музика. Натисніть на клавіатурі кнопку "F5" і подивіться, що вийшло слайд шоу зі звуком.
Програма створення презентацій Microsoft Power Point володіє досить широкими можливостями роботи з мультимедійними файлами. В слайди можна додавати аудіо-файли різних форматів.
Інструкція
1
Відкрийте файл з презентацією, в яку необхідно додати музичний файл. Після завантаження презентації перейдіть на слайд, при демонстрації якого повинна звучати певна музика.
2
У головному верхньому меню програми виберіть вкладку «Вставка», а в групі команд "Кліпи мультимедіа", що знаходиться в правій частині панелі, клікніть по кнопці "Звук".
3
Потім, в списку, натисніть на пункт «Звук з файлу». Після цього в діалоговому вікні "Вставка звуку" зі списку «Папка» виберіть диск, потім папку, де знаходиться файл додається в презентацію музичної композиції. Далі клацніть по імені вибраного файлу, натисніть кнопку «ОК». Після додавання аудіо-файлу, на вибраному слайді презентації з'являється відповідний значок у вигляді жовтого динаміка.
4
Далі, на головній панелі меню Power Point потрібно вибрати, як саме в презентації буде відтворюватися додається аудіо-файл. Якщо ви оберете кнопку "Автоматично" то музичний фрагмент почне відтворюватися автоматично після переходу до містить його слайду. Якщо ви натиснете кнопку «За клацання» - звуковий файл почне відтворюватися після клацання мишею по значку у вигляді динаміка на слайді.
5
Клікніть мишею по значку динаміка, в головному меню програми з'явиться панель «Робота зі звуками» - «Параметри». У групі команд «Робота зі звуками» знаходяться функції настройки параметрів доданої музики (рівень гучності, спосіб і режими відтворення, можливість приховати значок музики і т.п.).
6
Також, в панелі «Робота зі звуками» можна вибрати максимальний розмір додається звукового файлу. За замовчуванням він становить 100 Кб. Якщо розмір аудіо-файлу більше зазначеного, його потрібно зберегти в окремому звуковому файлі, який не включається до складу файлу Power Point. При перенесенні презентації цей файл завжди повинен перебувати з нею в одній папці.