Як в'язати гачки для риболовлі. В'язання гачків для риболовлі.

Успіх риболовлі в чому залежить від добре зав'язаного вузла. Основний момент полягає в тому, що вузол при намоканні не повинен розв'язуватися, а волосінь при великому навантаженні - не обривати.
Вам знадобиться
  • - волосінь;
  • - гачок.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів в'язки вузлів вважається вузол з сокирної петлею. Вставте гачок між вказівним і великим пальцями лівої руки за вигин. Просмикніть кінець волосіні в кільце гачка і простягніть. Робити це потрібно з боку вигину, що забезпечить продуктивну підсічку і правильне положення гачка в пащі риби. Потім перенесіть гачок у праву руку між вказівним і великим пальцем. Візьміть за кільце і притисніть до нього волосінь. Кінець волосіні повинен пройти довжиною 7-8 см.
2
Тримайте гачок між вказівним і великим пальцем правої руки за колечко. Зігніть волосінь лівою рукою і введіть назад у напрямку до кільця. Знову перенесіть гачок в ліву руку і зафіксуйте петлю, яка вийшла на волосіні.
3
Обмотайте правою рукою цівку гачка кінцем волосіні, яке вільно. Не переставайте притискати петлю волосіні лівою рукою до вигину кінчика. При цьому лівою рукою притискайте кожен новий виток навколо цівки.
4
Зробіть за цією схемою близько 8 оборотів. У процесі затискайте обмотку правою рукою для фіксації. Лівою рукою заводите кінець волосіні в петлю.
5
Для завершення в'язки, затягніть петлю. Розтягніть в протилежні сторони головну волосінь і її кінець. Підтягніть вузол впритул до кільця. Ображати зайвий кінець волосіні. Зовсім обрізати не треба, слід відставити 2-3 мм. Це послужить гарантією того, що вузол не розпуститься.
6
Також серед рибалок не меншу популярність має зміїний вузол, що вважається найбільш надійним при з'єднанні лісок одного діаметру. Він в'яжеться двома способами.
7
Спосіб обмотки внутрішніми спіралями. Обмотайте один вільний кінець навколо свого і чужого корінних кінців не менше 3 разів. Пропустіть між ними вільний кінець і утяніте спіраль, яка утворюється в результаті цих дій. Те ж саме виконайте і з іншим вільним кінцем. Потім затягніть вузол за корінні кінці.
8
При в'язанні зовнішніми спіралями послідовність дій така. Обмотайте один корінний кінець чужим вільним кінцем. Загніть його назад і пропустіть перед першим оборотом спіралі між волосінями. Повторіть ті ж дії з другим вільним кінцем. Потягніть одночасно сильно за вільні і корінні кінці, остаточно затонув вузол.