Як в'язати шкарпетки з п'ятою "бумеранг".

В'язані шкарпетки є символом домашнього тепла і затишку. Тому, навчившись в'язати їх самостійно, можна подарувати своїм близьким гарний настрій і комфорт. Способів є кілька, і один з них - шкарпетки з п'ятою « бумеранг ».
Вам знадобиться
  • - спиці;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Почніть з в'язання верхньої частини майбутнього носка і за 2 см до завершення верхній частині візерунка на четвертій і перший спицях пров'яжіть лицьову гладь, а на третьому і другому спицях продовжуйте в'язку візерунка верхній частині майбутнього носка.
2
Розділіть на 3 частини петлі п'яти і, починаючи з крайніх на четвертій і перший спицях, від зовнішньої сторони до внутрішньої пров'яжіть укорочені ряди. Перший ряд зв'яжіть лицьовій в'язкою, пров'яжіть також останню лицьову на першій спиці петлю, після чого поверніть роботу.
3
Пров'яжіть, використовуючи виворітну в'язку, другий ряд. Виконайте подвійну петлю, помістивши нитку перед роботою, а спицю ввівши в першу петлю справа наліво. Таким чином вийшла подвійна петля. Знову помістіть перед роботою робочу нитку і продовжуйте в'язку виворітними петлями, як звичайно.
4
Зв'язавши останню виворітну петлю четвертої спиці, переверніть роботу і починайте в третьому ряду з одного подвійної петлі, потім всі петлі в'яжіть лицьової в'язкою. На завершення ряду подвійну петлю залиште непровязанной. Поверніть роботу знову і в'яжіть четвертий ряд. Починайте з подвійної петлі, потім ряд в'яжіть виворітними петлями.
5
Закінчіть ряд знову подвійною петлею. Поверніть роботу. Ті самі дії повторюйте в третьому і четвертому рядах. Після цього на всіх петлях зв'яжіть два кругових ряду. На петлях п'яти пров'яжіть лицьові петлі. На петлях третьої та другої спиць пров'яжіть візерунок.
6
Дві частини подвійних петель підхопите в першому круговому ряду і зв'яжіть їх разом, як одну петлю. Починайте в'язати укорочені ряди, як на самому початку, від зовнішньої сторони до внутрішньої.
7
Перший ряд зв'яжіть лицьовій в'язкою, а другий - виворітного, при цьому виконавши подвійну петлю. Після цього поверніть роботу і пров'яжіть третій і четвертий ряд. Повторюйте їх до тих пір, поки всі петлі зовнішніх сторін і подвійні петлі майбутньої п'яти шкарпетки не будуть провязани. Зв'яжіть виворітний останній ряд, після чого знову виконайте в особовому ряду подвійні петлі.